porządki

Temat przeniesiony do archwium.
kolejny raz powtarzam, nie bądźcie samolubnymi frajerami, ktorzy chca informacje tylko dla siebie i sie nimi z nikim nie dzielą. Co chwila widze na tym froum posty w ktorych piszecie tylko maila i nr. gg na ktore checie odpowiedzi albo przez ktore podacie odpowiedzi, a przecież do cholery od tego jest to forum!!!, aby wszyscy mieli rowny dostep do informacji. Ja od was nic sie niedowiedzialem, a mimio wszystko obszernie opisalem mó listening i speaking ze zwroceniem uwagi na wszystkie niuanse i haczyki. Uważam, że jak każdy by chociaż w połowie napisal tyle co ja o swoim egzaminie bylo by innym latwiej. Nie wierzę, żę nic nie pamietacie bo to nie mozliwe. Wychodzi tu po prostu nasza cala polska natura. Moim zdaniem administrator powinien usuwac nic nie wnoszace watki oraz adresy email i gg pojawiajace sie w postach gdyz wprowadza to wielki nielad i balagan na forum ktory zaowcuje pewnie tym ze powstanie jakies konkurencyjne forum gdzie pojawia sie tacy ludzie jak ja i nie beda musieli obcowac z takimi samolubami jak wielu z tego forum.
zgadzam sie z Toba dobry wujku! to prawda na forum wymienaimy sie informacjami zeby byly dostepne WSZYSTKIM zainteresowanym. bo o to przeciez chodzi! ja rowniez zwracalam kiedys uwage tym samolubom ale coz...moje spostrzezenie nie zostalo zauwazone albo specjalnie zignorowane. wiesz zyjemy w Polsce gdzie kazy dba o swoj wlasny interes...ehh ludzie nie badzcie tacy!!! pozdrawiam wszystkich co sie z nami zgadzaja.