Katowice!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!! Oczekujecie na wyniki?? Ja już nie umiem się doczekać:)) Żeby tylko była to miła niespodzianka!!:P
Jak dostaniecie wyniki a zdawaliście w Kato, to dajcie znać. Wtedy będzie wiadomo, że w ciągu dwóch dni też te magiczną koperte otrzymam:)) Życzę wszystkich optymizmu i zimnej krwi podczas otwieania wyników:P pozdrawiam
Hmm.... Czy tylko ja na tym forum zdawałam w Kato??:)))) Otóż wyniki juz są, ale koperta jeszcze do mnie nie przyszła:(( a może to i lepiej:P trzymam za wszystkich kciuki!! niech ktoś też za mnie potrzyma...:)) pozdrawiam
ja tez zdawalam w katowicech i ciagle czekam moze jutro sie do nich przejade bo juz nie wytrzymuje..... zycze powodzenia
też chciałbym juz wiedzieć, czy w Katowicach już wysyłali wyniki , chociaż nie jestem zadowolony z egzaminu.....
dostalam wyniki
i co?, bo mnie sie udało - C! (cieszę się, bo byłem przekonany, że zawaliłem)
Ja też C!!!!! Umieram z radości!! Ręce mi drżały a serce waliło jak nigdy:))) gratuluje wszystkim, ktorzy zdali,a tym,ktorym sie nie powiodło, to życze powodzenia przy następnym podejściu (grunt to się nie załamywać i dalej w siebie wierzyć)!!!
Temat przeniesiony do archwium.