Wyniki sa pomylone!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
nie to zebym sie skarzyla na wynik, zdalam na C, ale reading strzelalam, pöl nie wypelnilam a wyszedl mi na 90% dobrze, listening na zero a mieszkalam pöl roku w anglii, cos nie tak.............
mówie wam ze te egzaminy to kretactwo i nieuczciowac .tak samo bedzie na egzaminach wstepnych
Głupoty piszecie ,,,,
jakas lipa........mi sie zgadza all
Zgadza się to co piszesz. Ja na listeningu nie zaznaczyłem kompletnie żadnej odpowiedzi,bo sie zdenerwowałem tak bardzo tym,że były tak trudne,że w ogóle nawet nie strzelałem. A przyszło mi ,że listening mam na 70 %. Więc z pewnością to nie moja praca. Ja powinienem mieć listening z pewnością na 0%.
jasne ,nie sciamnaj ,nie mow ze byles tak zestresowany zeby nawet nie zamazac kwadracika ołowkiem...ludzie dajcie juz spokoj z tymi kretactwami...to juz nudne
nie dosc ze nudne to skad wy w ogole wyciagacie te procenty?!co was wszystkich wzielo na procenty g*** wiecie o procentach na ile zaliczyliscie wiec jaki bezsens z tym przeliczaniem
Osobiscie uwazam, ze wyniki sa obiektywne i odzwierciedlaja wiedze, chciaz moze nie do konca. Wiadomo, stres robi swoje. Jednak to powinny byc kwestie marginalne, dlatego tez i nie mam zastrzezen do swojego statement of results.
Jeśli będziesz uczciwy to o tym poinformujesz BC i nie otrzymasz certyfikatu. Pewno to zrobisz, bo tak drażni cię niesprawiedliwość i brak obiektywizmu tego egzaminu.
A dajcie sobie wy już lepiej spokój z tym forum jak macie takie głupoty pierniczyć.
Po cholerę wszystko to piszecie, jak jesteście tacy pewni że was źle ocenili, to sobie zapłaćcie za powtórne sprawdzenie waszych egzaminów, chyba warto poświęcić te kilka(dziesiąt) złotych i mieć FC na A, przecież jesteście tacy dobrzy że to jest niemożliwe że nie zdaliście, nie?
Ja już idę płacić ... ;] bo w porównaniu z oceną kolegi który miał dosłownie takie same poszczególne procęty ... to absurd ;] że on dostał C a ja D :D
a najgorzej z tego co pamiętem to oceniono mi WRITING .. czego nigdy w życiu bym się nie spodziewał !! ;[
Prędzej READ albo USE ....

WRITING
Przeczytajcie wyrażnie swoje zawiadomienie o wynikach, tam pisze że wyniki nie odpowiadają wykresowi odzwierciedlającemu poziom poszczególnych części egzaminu. O żadnych procentach nie może być mowy...
wiecie co to jest smieszne!!!!!!!!!jak wyniki egzaminu na swiatowa skale moga byc pomylone???komu niby mialo na tym zalezec he???????
_-_ Dzieci, a m.in po co oddawaliscie WSZYSTKIE arkusze, jakie dostaliscie, co? Nie pamietam dokladnie zasad spr, z reguly uznaje sie tylko answer sheet'y, ale jesli to byl FCE i przez to mielibyscie nie zdac, a odpowiedzi na tescie byly wyrazne i jednoznaczne, to chyba jest wszystko jasne, nie?
A jesli chodzi o egzaminy wstepne, to one NIE MAJA PRAWA spr obiektywnie waszej calej wiedzy chociazby ze wzgledu na ich rozmiar, polecam koniczynke ^_- Uszy do gory, bedzie dobrze!!! ^_^
Może pomylili się? Ale wspołczuje też bym sie wkurzyła......
Nie pomylili. W końcu się wydało, że odpowiedzi z całego świata wrzucają do jednego worka i losują co komu dać. I myśleli, że się nie wyda.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe