WRITING PART!! Help!

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mógłby mi ktoś objaśnić jak dokładnie wygląda Writing na egzaminie FCE? Strasznie się stresuję własnie tym, wiec prosze o jakies wyjaśnienia :)
Writing nie jest taki straszny. Najpierw dostajesz jakis krotki temat (i jest jeden dla wszystkich) taki w stylu masz list od kogos i musisz mu odpowiedziec i sa do tego punkty o ktorych musisz napisac (za dobrze nie pamietam jaki ja mialam) a potem dluzsza wypowiedz na 120-180 slow i jest kilka teamtow do wyboru. Ja akurat wybralam opowiadanie ale pamietam ze np jeszcze rozprawka byla. 3mam kciuki:* zobaczysz bedzie dobrze:)
Pierwszy, obowiązkowy to list. Dostajesz np. ogłoszenie z gazety i pozaznaczanymi uwagami krytycznymi. Musisz napisać zażalenie, że np. wycieczka nie odpowiadała programowi. Inny przykład: oferta pracy i ktos ponanosił swoje pytania. Musisz napisać list prosząc o odpowiedzi.
temat do wybrou: rozprawka, raport, opowiadanie. tematy bardzo różne.
Czy mógłby mi to ktos przetłumaczyć .....tylko najlepiej jeszcze dziś ...sory że nie związane z tematem ale jest mi to bardzo potrzebne ...dopiero się zaczynama uczyć angielskiego ...był bym bardzo wdzięczny

Zapraszam Cię do odwiedzenia miasta Kraków.
Jest to przepiękne miasto gdzie znajduje się dużo wspaniałych zabytków.
Jednym z głównych zabytków Krakowa są Sukiennice z wieżą Ratuszową.
Powinieneś zwiedzić także liczne kościoły m.in. Kościół Mariacki, Kościół św. Katarzyny czy św. Anny.
Ale przede wszystkim musisz zobaczyć Zamek Wawelski, i zapoznać się z jego historią .
Życzę Ci udanej wycieczki.
>dopiero się zaczynama uczyć angielskiego

I nie nauczysz się w ogóle jeśli będziesz zawsze dawać to komuś do przetłumaczenia. Słownik w rękę a nam pokaż swoją wersję angielską.

 »

Egzaminy