Kurs FCE w Krakowie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich
Interesuje mnie kurs przygotowawczy do egzaminu FCE w Krakowie. Czy ktos mógłby mi polecić jakąś dobrą szkołę ? Z góry dziekuję za odpowiedź.
Joanna
Witam to znowu ja
zapomnialam dodac emaila:
[email]
Najlepsza jest The Stairway School of English na Gertrudy 7/12 :), zdalam FCE teraz w czerwcu na A.
Ja też ze Stairway\'em i też na A :)
Czy ta szkoła jest na prawdę taka dobra??? A może ktoś poleca inną w Krakowie???
a ja jestem ciekaw (mimo, ze sie nie wybieram) czym ta \"dobrosc\" sie przejawia?
A są tam organizowane teraz jakieś kusy wakacyjne?
ja tam chodze i jest bardzo fajnie. zresztą sprawdzcie sobie opinie napisane na tej stronie w dziale \"szkoły językowe\". aha :kursy wakacyjne są organizowane
ja tam chodze i jest bardzo fajnie. zresztą sprawdzcie sobie opinie napisane na tej stronie w dziale \"szkoły językowe\". aha :kursy wakacyjne są organizowane
CZY FCE JEST O WIELE TRUDNIEJSZY NIZ MATURA PISEMNA Z J.ANG???
[email]
Stairway jest dobry, ale polecam też Berlitza. Przygotowywałam się tam i dobrze mi poszło. Bardzo fajna kadra, choć ceny niestety nie są najniższe
Stairway zaliczylem...Ogolnie ta szkola ma rozne oblicza,ja niestety poznalem ta slabsza majac kiepskich nauczycieli...Jesli ktos mial farta i trafil do kogos lepszego mogl byc zadowolony ja nie bylem :)

Chodzilem takze do British Council w minione wakacje lektorzy calkiem w porzadku.Super Anthony calkiem Gary.

Najlepszy nauczyciel to spotkany odziwo dwa lata temu w Best na krolewskiej niestety wyjechal i pozostalo po nim wspomnienie bo byl faktycznie the best a Tim sie nazywal :P
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Redakcja