Terminy FCE

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc,
Mam pytania - w jakich dniach tygodnia przeprowadzane sa egzaminy FCE? Czy sa to zawsze weekendy? I w jakich sa zwykle godzinach?
I jescze jedno pytanie - na ile czasu przed egzaminem zdajacy dowiaduje sie o swoich terminach?
Dziekuje serdecznie za odpowiedzi.
O ile wiem poinformować Cię muszą przynajmniej 2 tygodnie przed pierwszym dniem egzaminu. Na pozostałe pytania nie umiem odpowiedzieć. Przykro mi!
Na pewno w niedziele. Oprócz tego do wyboru sobota lub wtorek (9-15). Przynajmniej tak mam teraz w Wawie.
A moze Ty - Lukasz - wiesz cos na ten temat?(Pytanie do autora strony) :))
czekam na odpowiedz prosto z British Council na te pytania, jak tylko ją dostane napisze
zalezy od miasta...w Poznaniu sa tylko w weekendy, chyba w pozostalych miastach oprocz warszawy tez,
pozdr,luco
W Szczecinie - soboty.
Dzieki za odpowiedzi, czekam na info od Lukasza - to dla mnie wazne, bo jak kazdy student w czerwcu (i czasem we wrzesniu niestety tez) mam duzo pracy w ciagu tygodnia. ;)
Pozdrowienia :))
oto odpowiedz ktora otrzymalem:
"Co do terminów FCE i innych egzaminów, to w sumie zależy od ośrodka, ale zazwyczaj jest to piątek, sobota i niedziela. Wyjątkiem jest tu pisemne FCE, które odbywa się w 2 turach, wtorkowej i sobotniej. Na pisemnym sobotnim nie należy się spodziewać tych samych pytań, co na wtorkowym :) W warszawskim ośrodku w weekendy egzaminy ustne i testy ze słuchu odbywają się zazwyczaj od rana do późnego popołudnia, zaś w piątki po południu do wieczora. Jednak jest to kwestia ustawienia sesji przez poszczególne ośrodki, w naturalny sposób zależnego od ilości kandydatów. Kandydat powinien otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w egzaminie najpóźniej na 2 tygodnie przed pierwszym ezaminem, kandydaci są zawsze proszeniu o kontakt z ośrodkiem, jeśli nie otrzymają w tym terminie listu."
Lukasz - dziekuje bardzo, klaniam sie nisko, fajny z Ciebie Gosc.
A tak z drugiej strony troche zaskakuje mnie duza autonomia poszczegolnych osrodkow egzaminacyjnych. Myslalem, ze decyzje w kwestii terminow egzaminow zapadaja na szczeblu centralnym.
Pozdrawiam serdecznie.
Temat przeniesiony do archwium.