Czy znacie jakieś ciekawe stronki interenetowe do nauki angielskiego?

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym zrobić postępy w wymowie i rozmawianiu po angielsku. Znam dobrze gramatykę i sporo słówek. Może mi coś podpowiecie?
Pozdrawiam i dziękuje :)
There is no magic formula. np Meet some English speaking crowd and start 'gabbing' ;-)
Cytat:
There is no magic formula. np Meet some English speaking crowd and start 'gabbing' ;-)

...'gobbing off' albo to 'gob off'? slysze to w UK czasami
gobbing off to jest bardzo nieladnie. Wychwalac sie krzykiem....
Cytat:
gobbing off to jest bardzo nieladnie. Wychwalac sie krzykiem....

..Tak, oj nie wiedzialem ze to jakies jest obrazliwe bądż niegrzeczne ale natknalem sie na to w Andy McNab " bravo two zero ' cytat ..' they were gobbing off about something that I didn't have a clue ....."to gobb off = ' nawijać o czymś ??" ...i jeszcze mam pytanko @ Terri : " Love Bites ' = potocznie " malinki '??? pozdrawiam .
A czy wiesz kim byl A. McNab? - on nie byl przecietnym przychodniem z ulicy - i jego slownictwo bylo/jest dostosowane do jego pracy...
."to gobb off = ' nawijać o czymś ....napewno w polskim...zapytaj sie nativa ktory ma wiecej jak 20 lat....
'Love Bites = tak, to jest to co ukochana osoba robi Ci na wybranej czesci ciala....
hmm, nie znam go ale mam jego książkę " bravo two zero" ..dlatego pewnie tam tyle ciezkiego slownictwa, ...to cabby at , bergen , to get /have slagging. gobb off= drzeć ryj (??) szczerze nie wiem .
ogólnie to film tzreba obejrzec " Bravo Two Zero " bo to jest " based on a true story " ....fajny język, cieżki ale fajny :))
ja tam wolałem chodzić na konsultacje z angielskiego, bo ma się wtedy jakiś autorytet językowy nad głową i łatwiej się nauczyć, gdy ktoś to konktroluje. polecam Lincolna na przykład w krakowie, bardzo dobra szkoła
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia