FCE - sesja zimowa 2006

Temat przeniesiony do archwium.
W zimę tego roku zdaje FCE i się ostro denerwuje ale testy mi nawet dobrze idą 70%-80%. Mam pytanie czy ma ktoś może jakiś program do nauki słówek, ale taki dobry z którego szybko się naucze bo co mi idzie najgorzej to VOCABULARY. Wiem musze się słownictwa pouczyć, dlatego zadaje to pytanie, jak robie jakieś readingi to często siedzę ze słownikiem i sprawdzam co 5 słowo :(. Please pomocy!!!
Sprawdź tu www.emaestro.pl, możesz ściągnąć z tamtąd bardzo ciekawy program. Możesz też zainwestować w techniki nauczania. Polecam Tony Buzan Pamiec na zawolanie - niesamowita książka(możesz też ebooka z tym ściągnąć przez sieć).
Pozdrowionka:))

Ps. ja też zdaje w sesji zimowej:), jak coś to pisz [email]
też planuje zdawać jeszcze w tym roku ale troche sie boję ze nie zdam w wakacje zapisuje sie do szkoly językowej ale juz teraz ćwicze ale nie mogę nigdzie znalezc z jakich ksiazek sie przygotowywać. to forum jest bardzo chaotyczne moze mi ktoś pomoc
hej :) tez zdaje w tą zime. a to juz niedluugo. eh. ktos jeszcze sie zapisal? :>
ja między innymi:) zapraszam do wątku https://www.ang.pl/Zdaje_ktos_FCE_w_sesji_zimowej_39699.html
i ogólem na forum fce sesja zimowa 2006:) informujemy się tam o terminach speakingu, coby sobie pomóc;p
9 i 10 w Poznaniu zdaję również ;]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Zagranica