FCE Gold

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos z was uczy się z nowego wydania fce gold. Ja się uczę i jestem bardzo zadowolony, ale nie rozumiem dlaczego wiele osób źle się o tej książce wypowiada, dlatego proszę żebyście się SZCZERZE wypiowiedzieli jeszcze raz na temat tej książki... Piszcie czy was dobrze przygotowała i na jaką ocenę po niej zdaliście.
Nie wierzę że nikt z was z tej książki nie korzysta, dlaej napiszcie coś, komputer nie gryzie ;), uratujmy dobre imię tej książki.
Ja się sama uczę z New FC Gold coursebook, J. Newbrook, J. Wilson, R. Acklam. Tylko mam książkę bez odpowiedzi, gdyby były w książce, na pewno byłoby to bardziej pomocne...
ja przygowowywałam sie z tej książki i myśle że jest dość fajna. Dobrze przygotowuje do poszczególnych części egzaminu, choć jest dość prosta... Jeśli chodzi o gramatykę i słownictwo to dosyć słaba i na pewno nie wystarcza! , (robiąc testy do fce z książki miałam zawsze 95-100%, a robiąc je z innych źródeł niekiedy 75%), co nie zmienia faktu że ona daje spore pojęcie i tym jak ten egzamin wygląda, co też jest dość ważne.
Pozdrawiam.
Ja sie ucze z nowego wydania fce gold i uważam ze ksiązka jest ogólnie miła i ciekawa, ale słownictwo troche za niski poziom, ale chetnie sam bym sie chcial dowiedziec na jaka ocene ktos zdal korzystajac z tej ksiazki

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa