FCE ZWALNIA z PISEMNEJ MATURY ??

Temat przeniesiony do archwium.
WSZYSCY MOWIA CO INNEGO.. JESZCZE DO NIEDAWNA BYLAM PEWNA ZE FCE ZWALNIA Z PISEMNEJ CZESC EGZMINU DOJRZALOSCI.. TERAZ JUZ SAMA NIE WIEM.. CZY MOZE MI KTOS ODPOWIEDZIEC... CZY CERTYFIKATY ZWALNIAJA ... CZY TEZ NIE ??
Zwalnia z obu części, zarówno pisemnej i ustnej. A tak na marginesie dlaczego by miał zwalniać tylko z ustnej!!!! Przecież na egzaminie masz nie tylko Speaking!!!!!!
Ej, bo zaraz mnie szlag trafi!!!!!!!! no comment!!!!!!!!!!! ech.........
..tez mnie to wszystko troche \'wqrza\' ale moj niedoinformowany dyrektor szkoly powiedzial ze tylko z ustnej.. No ale dzieki za odp.. Od razu lepiej sie czuje.. :D pozdro..
Co to za dyrektor??? Lepiej go zmieńcie. Każda legalnie działająca szkoła, wpisana do rejestru kuratora oświaty dostaje każdego roku wykaz certyfikatów, które zwalniają z matury, zmieńcie tego dyrektora!!!!!!!!!!
FCE zwalnia z obu czesci ale tylko na poziomie podstawowym. Jesli chodzilas do klasy z rozrzerzona edukacja jezyka angielskiego to musisz zdawac matute na poziomie rozszerzonym.
Skąd takie wiadomości? FCE zwalnia z ustnej i pisemnej matury! Właściwie każda matura pisemna jest na poziomie rozszerzonym, kiedyś na to trzeba było brać pisemne oświadczenie od ucznia (że ma świadomość tego iż matura pisemna = poziom rozszerzony znajomości języka).
Temat przeniesiony do archwium.