Uczy się ktoś z Knockout'a?? jak oceniacie tą książkę?

Temat przeniesiony do archwium.
siemanko chce sie dowiedziec jaka jest wasza opinia na temat ksiązki knockout FCE czy dobrze przygotowuje do FCE?? dzieki za odp
Książka Knockout jest bardzo dobrą propozycją do przygotowania sie do Fce, oczywiście o ile
przerabia sie ją w grupie ( można też samemu ale wtedy jest trudniej bo to jest typowo książka do pracy zespołowej ze względu na zróżnicowanie ćwiczeń). Osobiście przerabiam ją na kursie i jestem bardzo zadowolona ( poszerza słownictwo, uczy technik egzaminacyjnych, są też ramki help, są liczne przykłady writingu a z tyłu książki grammar reference).
W sumie wszystko aby dobrze przygotować sie do egzamninu. Naprawdę prezentuje wysoki poziom angielskiego.
Polecam.
Mimo, iż "przerabiać" tę książkę zacząłem już po zdaniu FCE i robię to na dodatek nie na zajęciach w szkole językowej bądź prywatnych spotkaniach z nauczycielem, lecz z grupą 15 osób na lekcjach angielskiego w szkole (takiej "normalnej", liceum :), to z czystym sumieniem mogę polecić Knockout wszystkim zamierzającym przygotować się do egzaminu. Zawiera ona porcję naprawdę solidnego materiału, readingi w niej są - jak na podręcznik :) - ciekawe, "up-to-date", położono duży nacisk na use of english. Co ciekawe, podręcznik zawiera ogromną ilość różnorakich podpowiedzi nt. samego egzaminu, a taką pomoc odnajduje się zazwyczaj w ksiązkach z samymi testami. Uwagę zwraca także fakt, że komplet składa się nie tylko z podręcznika i ćwiczeń, ale także kasety przeznaczonej dla ucznia. Wszystko to sprawia, że Knockout First Certificate jest bardzo solidnie przygotowującą do FCE książką i zasługuje tym samym na moją rekomendację :)
Swietna świetna świetna
przygotowywalam sie do fc z Knockout`em w grupie - uwazam, ze ksiazka jest napisana klarownie i bardzo logicznie(szczegolnie podoba mi sie rubryka `common mistakes`) ale mam zastrzezenia do gramatyki, ktorej momentami troche brakowalo i trudno bylo zrozumiec co chodzi, niemniej uwazam, iz ksiazka jest ok:))
Hej, ja tez przerobilam ta ksiazke.Uwazam ze dobrze przygotowuje do FCE, jest duzo readingow,na koncu sa przyklady listow, raportow itd.Ksiazka do pracy grupowej.Raczej nie polecam do przerabiania samemu.
Wiem, ksiazka jest super.. Sama sie z niej uczylam w zamierzchlych czasach.. Teraz szukam klucza so niej, bo potrzebuje sama kogos czegos nauczyc.. Jak macie jakies mozliwosci sie do niej dostania.. To bede bardzo wdzieczna..
Temat przeniesiony do archwium.