w co się ubrać na egzamin?

Temat przeniesiony do archwium.
hey, mam pytanie. jak trzeba się ubrać na egzamin-fce?czy trzeba założyć coś eleganckiego czy może normalnego? może to się wam wydać głupie, ale na serio mam dylemat.!!!
Drogi Baranku!
Na listening comprehension, to obojętnie jak się ubierzesz, tak zresztą, jak na część pisemną, tylko muszę Cię ostrzec, że większość osób ubiera się w tonacji 'maturalnej'. Doradam ubiór przede wszystkim wygodny i nie rzucający się w oczy. Inaczej wygląda sprawa ze speakingiem, tam elegancki ubiór obowiązkowy. Egzaminatorzy przywitają Cię w garniturach, prawdopodobnie Twój partner w rozmowie także będzie ubrany elegancko. W takiej sytuacji, jak ustny egzamin i to z angolami, najlepiej wyróżniać się umiejętnościami, ale raczej nie ubiorem. Mimo to, niczym się nie przejmuj. Kiedy szłam na speaking, to rozerwała mi się z tyłu spódniczka. Przecież nie mogłam tak wejść. Uratował mnie kolega, założyłam jego wielką luzę z kapturem, on w gajerku, egzaminatorzy tez. No i zdałam speaking najlepiej z całego egzaminu... :)) Powodzenia.
serdeczne dzięki. zdaję fce w Warszawie a speaking mam za tydzień 16 maja! :)
ja tez 16 maja w warszawie! idziemy na pierwszy ogień.brrr.....
Ja tez mam 16 V (Warsaw) :( - dzieki za ta odp o ubraniu bo tez nie wiedzialbym jak sie ubrac!
był tu już taki wątek, podaję link
https://www.ang.pl/heh_glupie_pytanie_ale_jak_sie_ubrac_na_egzamin_FCE_324.html
zazwyczaj egzaminatorzy nie są tacy eleganccy, a zdający nie są na galowo
pytanie tylko, czy tak powinno być
pozdrawiam
a ja mam speaking 17 maja w sobote...o 12:30... ale bedzie jazda...już sie boję jak to będzie...:)
A ja uwazam, ze ubieranie sie na galowo w przypadku egzaminu takiego jak FCE to lekka przesada. Wloze normalne spodnie i jakas bluzke. W tym czuje sie najlepiej.
dlaczego uważasz, że to taka przesada? Czym różni się dla Ciebie taki egzamin od innego?
UBIERZ SIE W ROZOWY DRES ...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003