Nie popełnijcie tego błędu !!! (Writing)

Temat przeniesiony do archwium.
W ostatniej sesji moja siostra zdawała FCE i zdała na B. Najpewniej się czuła w Writing'u, bo naprawdę pisała świetnie, na temat i bezbłędnie. Ale jak się później okazało, to właśnie writing wypadł jej najgożej, był poniżej Borderline!!! - dlaczego? - otóż zawsze przekraczała limit słów, nieznacznie, ale przekraczała. Nie zwracała na to większej uwagi, a jak sięokazało to właśnie do tego egzaminatorzy przykładają wielką wagę. NIE popełnijcie tego błędu. Nauczcie się wzorów poszczególnych form i będzie OK! Pozdrawiam!!! Morfeus.
No, to mnie zmartwiles :( Mam zamach, jak zaczne pisac, to nie moge skonczyc, bo wpadam na nowe, coraz lepsze pomysly zdan :( I nie mam wyczucia, ile jest to 180 slow :( Juz sobie wyobrazam to liczenie na egzaminie, boshh tragedia.
zdawalem fce rok temu i jestem pewien, ze w swoich pracach przekroczylem limit 180 wyrazow, i to na pewno nie o 3-4 slowa. mimo to, moj writing oceniono na exceptional - moze za niska ocena twojej siostry kryje sie cos innego?
>No, to mnie zmartwiles :( Mam zamach, jak zaczne pisac, to nie moge
>skonczyc, bo wpadam na nowe, coraz lepsze pomysly zdan :( I nie mam
>wyczucia, ile jest to 180 slow :( Juz sobie wyobrazam to liczenie na
>egzaminie, boshh tragedia.

Na kazda czesc writingu jest przeznaczona jedna strona... Jezeli sie na niej zmiescisz (a nie masz jakiegos strasznie drobnego pisma i rozdzielasz akapity) to z iloscia slow wszystko powinno byc OK.

Poza tym, nie sadze, zeby ilosc slow miala az taki wplyw na ocene.
zo nadmierną ilość słów NA PEWNO obniżają punkty :(
niekoniecznie. jezeli do danego limitu (fce - 180 slow) wykona sie polecenie, to NA PEWNO sprawdzajacy nie odejmie zadnego punktu. gorzej jednak, kiedy po 200 wyrazie ktos zaczyna pisac zakonczenie... :/
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003

 »

FCE - sesja letnia 2003