od nędzy do FCE

Temat przeniesiony do archwium.
Co będę owijał. Mój poziom języka jest na poziomie... no bez poziomu:( Zapisałem się na roczny kurs do poziomu FCE ale wiem że będzie dosyć trudno wiec chciałbym wiedzieć jak się uczyć żeby sie nie narobić a się skutecznie i szybko nauczyć. Może jakie programy portale książki itp. pomogą mi w przyswojeniu materiału do FCE. dzięki za wszelkie odp. pozdrawiam
Ktoś, kiedyś napisał na tym forum "Ja wiem że żeby się nauczyć Angielskiego trzeba mieć 3 rzeczy: olej w głowie , ołówek w ręce i ołów w dupie ;-)". Ja to już kilkakrotnie cytowałem.

Dlatego moja rada:

Przez rok korzystaj z podręcznika zalecanego na kursie ucząc się 3 razy po pół godziny dziennie, codziennie, 7 razy w tygodniu i 52 tygodnie w roku nie wyłączając weekendów, również w wakacje. Po roku albo zdasz FCE, albo zapytaj o inny podręcznik i o programy wspomagające naukę angielskiego.
To zostaw jakiś namiar e-mailowy na siebie-podeślę ci fajną rzecz do nauki i listę książek/programów wartych wykorzystania.
Hejka.

To ja tez prosze o matarial i liste.
[email]

Z gory dziekuje.
Pozdrawiam.
Odpisałam na maila.
Proszę dać znać czy doszło.
W razie wątpliwości proszę śmiało pytać-na forum lub drogą mailową.
I życzę powodzenia w nauce!
Witam
Ja też byłbym bardzo wdzięczny za podesłanie na maila [email] tych wiadomości dotyczących nauki. Swój problem opisałem na forum w dziale Nauka w tytule Nauka po raz drugi i spotkałem się z żywym zainteresowaniem. Jednak dobrych rad, wskazówek i pomysłów nigdy za dużo więc chętnie także skorzystałbym z innych doświadczeń. Z góry dziękuję za pomoc.

pozdrawiam

Janusz_P
Nie bedac zbyt oryginalnym, poprosze rowniez o przeslanie materialow do nauki na adres [email]
Z gory dziekuje :)
witam :) czy ja rowniez moglabym dostac te materialy?? z gory dziekuje :)

[email]
Również prosiłabym o wiadomość w sprawie przygotowań do FCE
[email]
Będę bardzo wdzięczna!!!
to i ja poprozze o materialy:
[email]
Także proszę o te materiały. Z góry dziękuje :)
Mój adres to [email]
[email] - jesli moglbys tez bylbym wdzieczny

pozdrawiam
[email] ja też bardzo proszę.

Pozdro.
[email] to ja tez poprosze :)
Mogłabym również poprosic te materiały??
to moj mail [email]
Witam
A moze ktos, kto juz otrzymal te materialy, moglby przeslac je reszcie zainteresowanych. Wszyscy czekamy na nie z niecierpliwoscia, zapewne bylo tak w przypadku tych, ktorzy juz je otrzymali

pozdrawiam
Jacek
oj widze ze jak zwykle pelno sepow:P juz to przerabialam:) i tak rzadko kiedy ktos wysyla na tyle meili materialy:P
Pobierzcie sobie z tego linka:
http://www.sendspace.pl/file/e7EJiYA3/
[email] Tez bym prosila o te materiały:P Z gory dzieki:)
Czy moge dolaczyc do grupy sepow i tez poprosic o materialy?? Dziekuje!!
[email]
hejka!!! Ja tez poprosze o pomoce nakowe:) z góry dziękuje;)
tez byłabym wdzięczna za te materiały!:)
[email]
też bardzo poproszę o te materiły [email]
dobra dajcie spokoj z mailami, nic nie jest rozsylane.......
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe