Listening Zestaw C

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 77
poprzednia |
Czy ktos moglby wpisac swoje odpowiedzi? szczególnie w czesci gdzie sami uzupelnialismy;)
Pamiętam tylko Part 2
geography
swimming
??? apple nie dosłyszłam
15 million
paper
ice cream
banks and american businessman
keen
kolejność nie pamiętam
tylko tyle spamiętałam

Part 1

miałam na początku chyba 3 pod rząd C
hej dzieki za odpowiedzi do part 2 a trudne byly pozostale czesci? zdaje za kilka godzin..:/ umieram ze stresu:(
no ja miałam w part 2 podobne:D średnio mi poszedł dziwny był w tych abcd to strzelałam równo
Paulina pisz co pamiętasz bo strasznie się denerwuję przed swoim listeningiem, z góry dzięki
Moje strzały do zestawu C:
part 1: A C B C B B B C
Part 2: economics (geography to on studiował na początku a potem zmienił fakultet), swimming, market, fruits, "Crunch", 15 million, ice cream, environmental products???
Part 3: A F E D C
Part 4: C B C A B B B

Jeśli ktoś jest pewien że coś powinno być inaczej to proszę o sygnał:)
dzieki....mam nadzieje ze mniejwiecej pomga:(
moim zdaniem on powiedział, że chciał studiować ekonomię, ale się nie udało i wybrał geografię.
dalej swimming, market, apple, 15 milion, friends(?) and banks, dlaej nie wiem czy naural ingredients czy cereal ang nutts, paper...

abcd był dość trudny.
W Kielcach duże echo, źle było słychać

Moje odpowiedzi:
Part 1:
nie pamiętam
Part 2:
geography,
swimming,
market,
apples,
keen,
banks and ...
extra sugar,
15 million,
ice-cream,
paper,
Part 3: A F E D B albo C (nie pamiętam, co dałem)
Part 4: C B C A B B B
Ja tez mam podobnie jak wy... z liczba sie zagapiłam i strzeliłam 30 :( z tego co pmaietam mam w lukach: geography, swimming, keen, market, friends anb banks, ice-cream, paper.. a test calosciowo dziwny...
Hey, czy będe miał ten sam zestaw jeśli pisze dzisaj o 14:15??
Chyba nie. Zestawów jest sześć lub siedem. Musisz sprawdzić który zestaw mieli przed tobą. Bo jesli mieli inny niż C to na pewno będzie coś innego. Zawsze muszą uwzględnić, że jeśli np. ktoś nie wyłączy telefonu i zacznie brzęć to muszą od nowa zacząć egzamin z nowym testem. Jeśłi w trakcie słuchania w pobliskim kościele zaczęły by bić dzwony i komuś by to przeszkadzało to też trzeba to od razu zgłosić i wtedy dają nowy test od początku.:)
A czy naprawdę jest duże echo i trudno cos usłyszec??
trzeba się solidnie skupić. większość odpowiedzi można udzielić dopiero po drugim wysłuchaniu
Jesli chodzi o echo w kielcach to zalezy gdzie dostaniesz miejsce. jesli bedziesz siedziec na srodku to za wiele nie uslyszysz. Ale jesli bedziesz miec miejsce przy scianach wtedy nie bedziesz mial problemu z uslyszeniem tekstu. problem bedzie z zaznaczeniem odpowiednich odpowiedzi, jak dla mnie wszystkie byly prawdopodobne, mialam duzo strzalow :) nie podam Wam odpowiedzi glownie dlatego ze ich nie pamietam
zycze powodzenia, naprawde sie przyda :)
To zależy od sali. W każdym mieście może być inczej. Najlepiej się zdaje w salach szkół językowych gdzie na ogół prowadzone są zajęcia (w tym listenig). Ale wybór sal zależy tez od liczby zdających i od tego ile są w stanie zapłacić za wynajęcie sal innym podmiotom. Z tego co wiem to w niektórych ośrodkach maja stanowiska ze słuchawkami... Ale to bardzo rzadko się zdarza poza Warszawą:(
ja listening miałam w Bydgoszczy. Jestem bardzo niezadowolona.. wsadzili nas po 100 pare osob do jednej sali i naprawde bylo bardzo ciezko coś uslyszec.. wystarczylo ze ktoś sie przekrecil albo kichnął... ja wchodząc na ta sale juz stracilam wszelkie nadzieje i wiedziałam ze cudów to nie będzie. Nie wiem jak w takich warunkach mozna bylo cos napisac ... Niesprawiedliwe bo to przeciez nie jest moja wina. Test trudny nie byl , był łatwy , tylko nic nie slyszałam, moze dlatego ze siedzialam prawie na srodku. Nie wiem czy to taki problem przygotowac wiecej sal.
jak pamietacie pytania do part 1, part 3 i 4 to piszcie. moze sie nam uda uzyskac prawidlowe odpowiedzi do nich, bo ja np. nie pamiętam literkami jak to leciało.

pamietam tylko mniej więcej Part2.:
geography
swimming
apples
markets
keen
friends and banks
colourings & flavourings
15 million (napisalam '15 [tel]' - myslicie ze mi uznaja?)
ice cream
paper
kurcze czemu ja napisalem 50 million ale blad :/
part 2 to co pamiętam:
economics, swimming, banks and friends, apple, ice-cream, market, extra sugar, paper i z tego co pamiętam to nie było 15 milion tylko 50 milion (specjalnie przy drugim odtworzeniu słuchałam uważnie)

part 3:
A F B D C
Każda forma jest dopuszczalna nawet gdyby było napisane słownie "fifteen million" jest uznawana. Każdy ma przecież różne techniki zapisywania liczb. Chodzi generalnie o to aby osoba sprawdzająca wiedziała, że słuchający dobrze zrozumiał i napisał to co usłyszał:)
pomyłka, part 3:
B F A D C
WKielcach wcale nie było tak źle słychać. Ja siedziałam na samym końcu i wszystko dobrze uslyszałam.
P.2.
Geography, swimming, apple, friends& banks, 15 million, ice cream, paper
P.3.
B, F, C, D, A....trzeciego i ostatniego nie jestem pewna czy nie powinno byc odwrotnie...
P.4.
Nie pamietam ale napewno duzo C
Ja zdawałam dzisiaj we Wrocławiu i muszę przyznać, że słychać było bardzo dobrze, ale to nie znaczy, że dobrze mi poszło, bo wydawało mi się możliwe odpowiedzi były niejednoznaczne. Np. w part 3 Nie pasowało mi nic albo dwa naraz. Więc głównie strzelałam. W part 2 dałam takie odpowiedzi:

geography
swimming
apples
market
keen
friends and banks
extra sugar
fifteen million
ice cream
paper
A jeśli chodzi o part 3 i 4 to piszcie treść odpowiedzi, które zaznaczaliście, bo te literki niewiele mi mówią :///
Dwie odpowiedzi mam inne. Zamiast geography wstawiłam economics bo wydaje mi się że trzeba było wpisać subject a nie kierunek studiów. Zamiast keen mam naive. Czy ktoś tak napisał??? Reszta tak samo. Pozdrówka
też miałam naive :)
ja tez 'naive' mam :)
naive było, że inni tak o tym mowili a on raczej na pewno powiedzial keen
a po ile osob mieliście w sali ? bo my po 100 okolo... i wydaje mi sie ze troche zaduzo. Po tescie chcialam zabić kogos kto kichał i drugiego co się wiercił :D
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 77
poprzednia |

« 

Praca za granicą