native speaker w Gdańsku????

Temat przeniesiony do archwium.
czy są w Gdansku kursy ktore prowadza native speakerzy???
mysle, ze w kazdej szkole jezykowej jest kurs prowadzony przez native\'a. ale z reguly oni sa na tyle wyluzowni, ze nie ucza najlepiej - jesli chodzi o konwersacje to ok, ale przygotowanie do FCE np, nie polecam. To na pewno nie jest regula, ale tak slyszalam. Zreszta chodzilam na kurs FCE z Amerykaninem i nawet nie sprawdzal nam prac domowych. Powodzenia-na pewno cos znajdziesz(polecam szkole Proficiency - jest tam bardzo wysoki poziom, ale strasznie cisna i jest duzo prac domowych, albo English Unlimited - to bardzo dobra szkola)
English Unlimited to \"bardzo dobra szkoła\", która bardzo zaniża poziom uczniów. Dwa lata temu wybierałam szkołę... w EU zaproponowano mi naukę z Open Doors 2... (bez komentarza). W czerwcu tego roku zdałam natomiast (całkiem nieźle) CAE. Co o tym sądzicie? (Zaznaczam, że wcale dużo się nie uczyłam tylko lekcje w Berlitz\'u, bo na odrabianie prac domowych i czytanie po angielsku brakowało mi czasu : )
What a pity
hehe niezly kit
sorry coś o tym wiem szkoły często obiżają poziom swoim uczniom choć mogli by być wyżej, ja chodziłem 2 lata na kurs do fce, połowa grupy się wyłamała i przystąpiła wcześniej i zdali - a wg moich ticzerów nie rokowali wogóle pzdr, niestety proza " mają cię dlużej"
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003

 »

Studia językowe