Ocena A - ile%?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy aby uzyskac ocene A na serio trzeba tylko 80% miec? Jakos trudno w to uwierzyc. Wydawało mi się zawsze, że trzeba miec przynajmniej 90%. Prosze odpowiedzcie!!
dlaczego trudno w to uwierzyc? jest 80% na A tak jak jest napisane na tej czy innych stronach

A tak przy okazji nie wiem skad wziela sie informacja o tych 90%...
Mimo \"tylko\" 80% średnia ilość ze \"zdobywców\" FCE na całym świecie, którzy uzyskują A to 8 w porywach do 9%!
a ile osob zdobywa B ?? czy jesli ma sie czesc gramatyki zle i troche reading nadal ma sie szanse na B?
przy średniej zdających z Polski za zeszły rok edycja grudniowa - 74% ocenę B zdobyło 21% z nich. Dokładne statystyki na www.cambridgeesol.org/support
to nie brzmi obiecująco, marze o B. Probny zdalam na B. Najwazniejsze to zaliczyc ten egzamin, ale za takie pieniadze i czas poswiecony nauce troche szkoda dostac tylko C. Dziwi mnie to, ze tak malo osob dostaje dobra ocene, bo z mojej grupy probny egzamin wszyscy zdali na B lub A - albo mam genialna grupe albo prawdziwy egzamin dziala na nas zbyt stresujaco. Pzdr
Będzie dobrze! Nie przejmuj się, to tylko statystyki, jak poszło Ci dobrze, to jak możesz nie dostać dobrej oceny??? Pozdr!
nie wiem jak mi poszlo, zawsze robie bledy w readingu, a use of English jest chyba wszystkich pieta Achillesowa. Zobaczymy, mam nadzieje ze wyniki beda najpozniej w sierpniu :-)
...zdanie powinno brzmieć \"najwcześniej w sierpniu\"...
pewnie masz racje, ale to za dlugo
ostatnie wyniki przyszły dokładnie po 2 miesiacach; do sprzawdzenia jest ogromna ilośc prac z całej Europy o ile nie świata...
nie jestem do końca pewna czy oni to wysylaja do Anglii. Slyszalam, ze sprawdzaja u nas. Ale z tym czasem oczekiwania to masz racje ok 2 miesiecy
Wszystkie części wysyłane są do Cambridge; wczoraj po egzaminach własnoręcznie adresowałam paczki...
Sorki, miało być bez wyrazu \"wczoraj\"
a kiedy beda wyniki ?
C jest tak samo dobre jak A lub B, no chyba ze ktos jest przesadnie
ambitny, ale podstawa to zdany egzamin a C to gwarantuje.
Pozdro
zgodze sie jedynie z tym ,ze podstawa jest zdany egzamin, a to ze komus zalezy na lepszej ocenie absolutnie nie jest zadnym przerostem ambicji, a chyba rzecza naturalna.
C nie jest tak samo dobre jak A czy B! Oczywiście najważniejsze jest zaliczyć. Z CAE dostałam C półtora roku wcześniej z FCE A. Czyje się pewien niedosyt... Tym bardziej że to wszystko kwestia panowania nad stresem. Ja polałam speaking i poleciała mi punkty na advansie. Do tej pory (zdawałam w grudniu) jestem za to na siebie zła. Ale wsumie może to faktycznie przerost ambicji? Tylko tak głupio mieć świadomość że nie dałeś z siebie wszystkiego. Teraz zdaje na studia (z resztą też związane z angielskim) i wiem że nie warto się stresować bo tylko się na tym traci. A po czasie nie jest się złym na swój brak wiedzy ale na siebie. Pozdrawiam!
Ja uwazam że to zależy od indywidualnych umiejetności, jesli ktos jest dobry to C go nie zadowoli, w moim przypadku jest tak że zawsze języki
były moja pietą achillesową, w związku z tym ocena \"C\" to dla mnie bardzo
przyzwoity wynik no i zdany egzamin dodał mi pewności siebie, nie mam
juz kompleksów no i nie boje sie mówić.
Nara wszystkim.
Dla mnie C z FCE tez bylo bardzo dobrym wynikiem tym bardziej ze dzien
przed egzaminem (paper 1,2,3) harowalem w firmie do 19:30 i nic nie wypocząlem, na egzaminie czułem sie zmęczony,w kontekście tego,
ocena C jest OK, zdałem egzamin...
A od 90% wzwyż :-)
B od 76 %
i zdane na C od około 60 %
tyle wyjaśnienia :-)
Nooo. Dzieki za tyle odpowiedzi. Ale fajnie by bylo jakbyscie sie zdecydowali na konkretna odpowiedz. Alex skad masz te info. Prosze o odp.
Jednak wydaje mi sie ze na ulotce, którą dostałam przy zapisywaniu sie było, że od 80% jest A...
90% to jest w szkole na bdb(z minusem), a przynajniej w tej co wczoraj skonczylem, czyli gimnazjum, takie zasady byly na testach :)
sorry Alex ale nie masz racji, ocena A jest od 80% na 100% tak jak jest napisane tutaj na stronie
Hej, hej
i przepraszam za błąd :-) A jest od 80 % , sorry za wprowadzenie w błąd, ale w szkole językowej mi powtarzano że od 90% i tak jakoś mu to dobrze brzmiało :-) tym bardziej że teraz jest mała różnica, skoro B jest od 76 - 79% , pozdrawiam wszystkich czekających na wyniki examów i na A :-)
Papatki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Studia językowe