Super programik

Temat przeniesiony do archwium.
Hey! Pozdrawiam wszystkich ktorzy ten stres maja jeszcze przed soba (ja zdalam w tym roku!). Mam bardzo fajny program dzieki ktoremu udalo mi sie zdac! Jest to Super Memo FCE i są w nim zadania zarówno z gramatyki, czytania ze zrozumieniem jak i ze słówek. System powtórek ułatwia zapamiętywanie. Z chęcią prześlę go wam - cena to 20 zł.
Piszcie: [email]
albo na [gg]
ale prześlesz oryginał jednej osobie, czy to kopia kosztuje 20zł?
Sama mam kopie wiec moge tylko kopie rozprowadzac...:)
Aga kiedy wejdziesz na gg?
ej dziewczyno, nie masz orginalnej wersji programu, a chcesz kase za kopie? jestes chyba śmieszna
nie dość że śmieszna to jeszcze rozprowadza nielegalne oprogramowanie...
Zgadzam sie z poprzednikiem: to grubo nie fair brać kasę za rozprowadzanie , i to nielegalnie, kopii. Ja w tym roku zdałam fce i też korzystałam ze wspomnianego przez nieuczciwą osobę programu SuperMemo i moim zdaniem ma się on nijak do egzaminu. Owszem, możesz sobie posłuchać poczytać, poćwiczyc ortografię, ale przydatność tych ćwiczeń przed fce jest mała. A poza tym czasami mocno zastanawiałam się, dlaczego np. dla danego fragmentu napisanego tekstu ma być ta, anie inna odpowiedź... Sie ma
wiesz, ze za to mozna pojsc do pierdla?
Nie ma i nie będzie programu, który z góry podaje ćwiczenia obowiązujace na egzaminie. Przecież wtedy użytkownicy programu powinni byc zwolnienie z egzaminu ;)). Pakiet SuperMemo pochodzi sprzed kilku, bodajże więcej niż 10 lat. Nowszy jest Supermemo FCE Words, ale tez z pewnoscia na egzaminie spotkamy słowa, których w tej bazie nie ma.
A to czasem nie chodzi o ten program z "Rzeczypospolitej" z dnia 08.09.04, Super memo FCE Words? Ja go nabylem w raz z gazetą za 3zł. Myslałem że kopie chodzą taniej niż oryginały. No cóż, chyba mafia giełdowa potrzebuje kasy na nowe dresy :P
Masz tylko częściowo rację. Chodzi o ten sam program, tylko z inną bazą. Ten, o którym pisała autorka tego wątku pochodzi sprzed kilku lat i oprócz większej ilosci słówek i zwrotów zawiara kilka symulacji egzaminu. Nie wiem ile kosztuje teraz, ja go kupowałem za ok. 200 zł.

Nie zmienia to faktu, ze propozycja sprzedaży kopii jest nie fair.

Dla informacji wszystkich obecna wersja ta z Rzeczypospolitej jest świtnym materiałem pozwalającym zacząć przygotowania do egzaminu FCE.
z 08.09.04? no to juz sie spoznilam i nie kupie nigdzie tego numeru?
sprawdź na allegro, tam wszystko sprzedają
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE

 »

Inne strony do nauki języków