Callan

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos z Was ma i czy moglby mi przeslac Stage 3 i dalsze ( mam na mysli metode Callana ). Tylko pisane, mp3 mam. Moj adres: [email] Bylabym bardzo wdzieczna.
http://www.callan.of.pl/
Tak, wpis powyzej udawadnia, ze na FORUM mozna znalesc duzo uczynnych osob. Po moim wpisie, jeszcze tego samego dnia przyslano mi wszystkie materialy, a potem takze podano ten adres. Z tym, ze nie jest tam latwo wejsc. Ja weszlom przez Google ( bo moj wyszukiwacz uparcie mi mowil, ze czegos takiego nie ma ). Ale mam jeszcze jeden problem - czy ktos ma cos wiecej niz 11 stage'w ( jedni pisza o dwunastce - ale jak to juz gdzies wczesnij zaznaczylam, nie nalezy jej mylic z parszywa dwunastka - inni o jakichs testach ). Jesli cos ktos wie to prosze mnie oswiecic. Moj adres: [email] Dzieki przedmowcy za dobre checi.
Mi ta strona weszła bez problemu, ale jeżeli ktoś ma problemy z tą witryną mogę przesłać te pliki emilem.

pzdr 4 all
Jeżeli dostałaś od kogoś wszystkie materiały do Callana, mogłabyś mi je przesłac? Mój adres: [email] Z góry dziękuję.