Blog o skutecznej nauce różnych języków obcych dla każdego!

Temat przeniesiony do archwium.
Zapraszam na bloga:

http://languagelifestyle.pl/

Opisuję znane mi i wypróbowane metody nauki języków obcych. Zachęcam do otaczania się językami i stałego rozwijania swoich umiejętności. Pokazuję metody pracy i sposoby na lenia. To moja pasja i praca. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Przestan sie reklamowac, bo faktycznie to niemasz czym. A kim ty jestes, zeby napisac 'wyprobowane metody'. Ile lat studiowalas angielski i ile publikacji masz za soba?
Czy masz nawet pojecia ile metod jest wyprobowanych na swiecie? Dlaczego ktos ma polegac na twoich metodach, a nie na tych ktore sluza od lat?
Prosze sie nie reklamowac na naszym forum - to nie jest miejsce na to. Inaczej wszystkie twoje posty znikna. Czy sie teraz rozumiemy?
do terriego:' a chociaż widziałeś ten blog? Autorka pisze o sobie "Anglistka, iberystka, nauczyciel, lektor języków obcych. Pasjonatka podróży i poznawania krajów i kultur. Zagadnieniom związanym z nauką języków przygląda się od lat z perspektywy osoby uczącej się i nauczającej." - to chyba jest wystarczająca wiedza,aby się z nią podzielić - nie powinieneś tak ostro reagować,zwłaszcza publicznie ,poza tym blog warty jest tego aby go poczytać.
@zorija
najpier pisze sie 'do terri' - a nie 'terriego'
drugie - to forum nie jest odpowiednim miejscem na reklamowanie swojego blogu. Gdyby kazdy tak chcial, to forum byloby zasmiecane 'reklamani na wlasne blogi'. To nie jest jego funkcja.
no i na koncu - 'sweronika' wiedzsa napewno (i Ci to gwarantuje) nie jest wystarczajaca. Jest na swiecie mnostwo osob ktorzy jej wiedza maja w jednym palcu.
Przygladne sie starannie jej blogu i napisze co o tym mysle.
Weszlam na ten blog.
Bardzo ciekawe zachecanie/motiwacja ludzi do nauki.
Wedlug mnie to 'samemu' nie da sie tyle pokonac/nauczyc co z nauczycielem/lektorem/osoba, ktora jest w stanie sprawdzac 'wymowe' danego wyrazu.
Pomysl z 'post-it' przyklejkami jest bardzo dobry, ale 'wymowa' danego wyrazu musi byc tez napisana albo ja musimy juz dokladnie znac.
Wg ang. regul mowimy 'You need to watch this' a nie 'You need to watch it'. - tyle ode mnie.
ten blog raczej nie jest biznesem, nie powinnismy z gory krytykowac takich inicjatyw.
Blog, który "zareklamowałam" jest inicjatywą zupełnie 'non-profit'. Założyłam go aby dzielić się swoją pasją. Spodziewałam się, że na forum językowym znajdę sporo ludzi, którzy tę pasję podzielają. Nie wrzuciłam linka w przypadkowym dziale, nie spamuję całego forum, sądzę że "Inne strony do nauki języków" to miejsce właśnie na strony takie jak moja.

Do terri:
Jestem praktykującym nauczycielem dwóch języków obcych i sama wciąż uczę się kolejnych. Nie uważam się za osobę wszystkowiedzącą, ale sądzę, że moja wiedza i doświadczenie mogą się komuś przydać. Jeśli nie przydała się Tobie, rozumiem. Być może przy okazji kolejnych artykułów trafię w temat, który bardziej Cię zainteresuje.
Z pewnością poruszę jeszcze temat wymowy słów i zaproszę Cię do przeczytania mojego zdania na ten temat.
"You need to watch it" jest wyrażeniem gramatycznie poprawnym.
Tyle ode mnie
Pozdrawiam
tak jest
edytowany przez szopenek2: 12 lip 2014
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia