Języki na komórkę... co sądzicie ?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy myśleliście o wykorzystaniu Waszych telefonów do nauki języków ?
Np. tak jak tu: www.mobilearn.pl ?
Dobry pomysł. Tym bardziej ze komorke mam zawsze przy sobie :) Zaraz sprawdze ta strone
Fajne. Jak widze sa tez darmowe kursy i nie tylko jezykowe :) Sciagne kilka zeby zobaczyc jak to dziala
Jestem zdziwiony, że tak mało osób wpadło na ten pomysł, aby wykorzystać swoją komórkę do nauki języka obcego.

Ostatnio zastanwiałem się jaką komórkę/PDA/smartfon kupić, aby 'wycisnąć' z niego jak najwięcej :-)

Po przebrnięciu przez setki stron internetowych zdałem sobie sprawę, że będę potrzebował komórki z Windows Mobile, co drastycznie ograniczyło pole wyboru sprzętu :-)

Dzięki Windows Mobile będę mógł zainstalować Supermemo, a nawet kilka słowników (łącznie z wymową!). Na razie waham się pomiędzy Samsungiem Omnią (bardzo dobry procesor i sporo pamięci RAM - co jest bardzo istotne w przypadku korzystania z programów pod Windows Mobile), a HTC Touch Diamond2 (słabszy procesor i droższy od samsunga, ale posiada kilka innych zalet niekoniecznie potrzebnych do nauki języka).

Przyznam, że wolałbym nokię z symbianem, ale niestety na ten system nie ma żadnych programów do nauki języka obcego, a słownik który można zainstalować na symbianie nie ma wymowy...
Przyznam, że wolałbym nokię z symbianem, ale niestety na ten system nie ma żadnych programów do nauki języka obcego, a słownik który można zainstalować na symbianie nie ma wymowy...


Ja mam 6680 ze slownikiem z wymowa....
Możesz napisać jakie to są te słowniki z wymową.
Ja znalazłem info o LONGMAN Dictionary of Contemporary English 5th edition, ale zdaje się, że w wersji na na telefon nie ma dźwięków.
http://www.mobipocket.com/en/eBooks/eBookDetails.asp?BookID=22228
Można z tej strony ściągnąć sample i zobaczyć jak się prezentuje.
SlovoEd, ale mam go tylko dla wymowy, oprucz tego warto miec normalne tylko z zapisem fonetycznym np. Advanced English Dictionary 4.0 czy Advanced Learner's Dictionary 2nd edition Cambridge
oprocz
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Brak wkładu własnego