Promissory estoppel

Temat przeniesiony do archwium.
Promissory estoppel

Proszę o pomoc w zrozumieniu czym jest promissory estoppel i w jakich przypadkach mozna tą doktrynę zastosować?.Każda informacja na ten temat bylaby dla mnie cenna,pozdrawiam.
juz Ci odpowiedzialam w innym poscie, nie spamuj, bo nikt Ci nie pomoze. Wklejanie z paniki to akurat mnie wscieka, a google ma tyle informacji, ze ksiazki o tym mozna pisac. Muszisz niestety nauczyc sie czytac.
Wklej esay to poprawie.
a do tego, widac, ze masz braki w lacinie.
Ja nie spamuje tylko nie umiem jeszcze zabardzo tutaj sie poruszac nawet nie wiedzialam ze cos zlego jest w napisaniu tego samego tematu na dwoch lub nawet 3ch postach ja dopiero ucze sie zasad tutaj a wczoraj pierwszy raz sie tutaj zalogowalam ok?
Ty się moja laciną lepiej nie interesuj zainteresuj sie swoją tak bedzie najlepiej, zapytalam tylko o pomoc i nie interesuje mnie twoja opinia na temat mojej laciny.
No wlasnie jesli chodzi o nauke czytania to ja dopiero mam zamiar napisac essay i mam problem ze zrozumieniem czym jest promissory estoppel tak jak napisalam powyzej a nie napisalam nic ze chcem poprawic essay, chyba nie doczytalas.
Więc jeżeli chcesz mi jeszcze pomóc to prosze tylko o to abyś pomogła mi zrozumieć kiedy tą doktrynę można zastosować?
Ale przeciez juz napisales 'zeby sie toba nie interesowac'. Kochanie, mnie sie nie obraza, a pozniej oczekuje zebym pomogla. Teraz juz nie, chociaz mysle, ze jestem najlepsza osoba ktora bardzo duzo wie o 'Law of Contract'.
Gdybym chciała cię obrazić to bym napisała ci że jesteś tempa, troszkę ci sie w główce poprzewracało od tych studiów lalka , ja też studiuje lecz prawo a contract law jest jednym z moich przedmiotów,więc nie mam czasu na takie bezsensowne konwersacje,nie znasz mnie , nie wiesz co w życiu osiągnęłam a się wymądrzasz,ja nie należę do osób które wyżej wydalają niż zadek mają w przeciwieństwie do ciebie.A jeśli chodzi o essay to doskonale poradziłam sobie bez twojej pomocy,testy też piszę bez twojej pomocy,tak więc jak widzisz obeszło się bez twojej łaski a nasza korespondencja na pewno tez nie wyglądała by w taki sposób gdybyś już na wstępie nie była taka nie miła.Proponuję dobrego psychoterapeutę żeby poradził ci coś na twoją chorą ambicję bo strasznie czujesz się niedowartościowana, cóż z psychologii tez jestem niezła.Miłej nocy,paaa.
>bym napisała ci że jesteś tempa,
:-)

>Proponuję dobrego psychoterapeutę żeby poradził ci coś na twoją
>chorą ambicję bo strasznie czujesz się niedowartościowana, cóż z
>psychologii tez jestem niezła.

Na forach to sie okazuje, ze 95% osob jest z psychologii, jak to mowisz, "niezla" :-)
>>>bym napisała ci że jesteś tempa.....
Dziekuje Ci serdzecznie za wspanialy komplement, szkoda tylko, ze inni tutaj na forum tego samego nie uznali przez ostatnie 5 lat...
z poziomu twojej ortografii tez moge stwieerdzic ze jestes "tempa"
haha
W życiu nie liczy się tylko inteligencja wyuczona.Jeżeli chodzi o błędy ortograficzne to nie wiem co mają wspólnego z tępotą hahah to jakaś kompletna bzdura,znam wielu bardzo inteligentnych ludzi dyslektyków lub polaków żyjących zagranicami polski już od wielu lat i mających bardzo mały kontakt z polską pisownią i czy to oznacza że są tępi? naprawdę gratuluję toku myślenia jest po prostu bezbłędny,pozdro.
A co Ty tak 11 dni później wróciłaś się wykłucać? W realu też tak robisz? Kilka/naście dni później wracasz do tego samego? Jeśli tak, to jesteś bardzo upierdliwą osobą we współżyciu. Było, minęło. Move on, doll.
>i mających bardzo mały kontakt z polską pisownią

Znowu ten idiotyczny argument? Ja mam bardzo mało kontaktu z j. polskim pisanym, a mówionym to prawie w ogóle; edukację z polskiego zakończyłam na 8. klasie, a z ortografią i interpunkcją radzę sobie lepiej niż niejeden maturzysta.
W życiu nie liczy się tylko inteligencja wyuczona.Jeżeli chodzi o błędy ortograficzne to nie wiem co mają wspólnego z tępotą hahah to jakaś kompletna bzdura,znam wielu bardzo inteligentnych ludzi dyslektyków lub polaków żyjących zagranicami polski już od wielu lat i mających bardzo mały kontakt z polską pisownią i czy to oznacza że są tępi? naprawdę gratuluję toku myślenia jest po prostu bezbłędny,pozdro.
I właśnie zakłuło mnie w oczy to wykłucać. Ha ha!
A co do Ciebie Terri to jedyne co ja od Ciebie uzyskałam to na pewno nie pomoc, ponieważ już na wstępie tej korespondencji zaczęłaś w bardzo niemiły sposób mnie krytykować,, popełniając dokładnie ten sam błąd który mi wytknęłaś, więc nie rozumiem za co się obrażasz jeśli sama postąpiłaś tak w stosunku do mnie.Jestem taką osobą, która potrafi przyznać się do błędu lub przeprosić jeśli ktoś czuje się z powodu mojego zachowania urażony ale nie w wypadku którym osoba również i pierwsza mnie uraziła i nie potrafi się przyznać ze źle postąpiła :-(
W realu nie mam na to czasu ,dziś mam dzień dziecka hahah to był żart! W realu spotykam bardziej pozytywnie nastawionych do innych osób ludzi więc ja równiez nie mam z tym problemów ;)
Hey , “the future-would-be legal eagle stuffed skirt” ! ( no offence gal :) .
I’m not conversant with the Contract Law but if you don’t understand the following it simply means that your english reading comprehension is floundering helplessly “in this case”.(still allow for “this”)
One doesn’t even have to necessarily be a legal frosh ( first-grader at law faculty) to get the picture.

In other words : Don’t make promises you can’t keep ( or you might be sued otherwise) That is my paraphrasing of the “promissory estoppel” in VERY GENERAL terms.

http://en.wikipedia.org/wiki/Promissory_estoppel#Promissory_estoppel

Hughes v. Metropolitan Railway Co

This bonus would be quite a light reading for you. It's free.

http://www.vuw.ac.nz/staff/dean_knight/Public_law_estoppel.pdf
Hi I've done my essay already but anyway thnx 4 ur help and information.My reading is not that bad,only sometimes I've not enough faith in my self :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie