pytanko

Temat przeniesiony do archwium.
male pytanko: czy posiadając certyfikat fce z wynikiem B jestem upoważniona do udzielania korepetycji za odpłatą? jesli tak, to na jakich poziomach zaawansowania?? prosze o odpowiedz tutaj lub [email]
o!ciekawe pytanie,chetnie skorzystam z odpowiedzi.mam FCE na A co prawda watpie zeby trzeba bylo spelniac jakies specjalne wymogi aby udzielac korepetycji-twoje umiejetnosci odzwierciedlac bedzie ilosc klientow-ale chetnie dowiem siebo kto wie moze bym sobie dorobil;)
o! baaaaaaaaaaaardzo dobre pytanko! ja tez mam FCE na B i mam już od miesiąca skończone 18 lat, więc też bym chętnie sobie dorobił :-)) jeśli ktoś może pomóc. to będę (będziemy) wdzięczni. pozdrawiam!
ja mam 16 lat i FCE zdawałam w czerwcu (zdałam na B) a korepetycji z angielskiego udzielam już od roku nie wspominając nawet o innych przedmiotach (np. matma), z których mam trochę grosza.
do udzielania korepetycji jest uprawniony każdy kto znajdzie sobie klientów i ich szybko nie straci:D
Korepetycji udzielać możesz nawet bez certyfikatu. Aczkolwiek świadczy on o pewnej wiedzy. Według mnie, posiadając FCE zdany na B, możesz uczyć osoby początkujące. Na więcej bym się nie odważył. Kontrowersyjną kwestią związaną z korepetycjami jest odprowadzanie podatku od tej działalności.
czy ja wiem czy kontrowersyjną? żaden korepetytor nie odprowadza podatku - chociaż w sumie znam takich którzy to robią...
Temat przeniesiony do archwium.