bajki ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Mam takie w sumie dziwne pytanie ;) chodzi mi o to czy gdzies w internecie mozna sciagnac bajki "Disneya" w orginale? niestety nie mam dostepu do programow satelitarnych, ale domyslam sie ze tam sa takie programy... Ale moze ktos zna jakies stronki z takimi filmami? Bylabym wdzieczna :) pozdrawiam! (wciąz cos mam z dziecka ;))
Nie spotkałam się z bajkami ale znalazłam strone z grami "Disneys" i różnymi innymi ciekawostkami, związanymi z disneyem. Nietóre gry są całkiem fajne.Oto ona: www.disney.go.com/disneychannel
zciagnij sobie program "Kazaa Lite Resurrection" wpisz w wyszukiwarce i bedzie ci potrzebna pomoc kogoś doswiadczonego oczywiscie jeżeli sama tego nie zainstalujesz i w tej kazzie wyszukujesz sobie tytuły i ściagasz
p.s proste nie?
O dziekuje :) wlasnie o takie cos mi chodzilo! Serdeczne dzieki :)
Miejsca lub strony internetowe z oryginalnymi bajkami po angielsku(Disneya i nie tylko).Z góry dzięki pa:)
Ja potrzebuję stronkę, gdzie są już napisane bajki [krótkie].
zna ktoś moze? Jesli tak to poprosze o znak na maila [email]
Pozdrawiam
witam ja mam ten sam problem potrzebuje bajki w jezyku angielskim bo w szkole nasz nauczyciel zadal nam jako zadanie domowe i nie wiem gdzie to mozna znalesc . Moze Wy wiecie i mi pomozecie bardzo bym byla Wam wszystkim wdzieczna. Pozdrawiam.
Tu są sznurki do kilku zbiorów. Nie napisałaś czy to mają być bajki angielskie czy tylko po angielsku :)

http://www.sacred-texts.com/neu/eng/eft/

http://www.gutenberg.org/catalog/world/results?subject=Fairy+tales

Pozdrawiam,
Ewa
czesc Ewa
Bardzo jestem tobie wdzieczna za podanie mi tych stron i powiem Tobie ze mi sie przydaly. Ja mysalam ze mi nikt nie odpisze i nie pomoze ale jednak sie pomylilam.
Pozdrawiam
Kamila
Hej!
Cieszę się, że się przydało.
:)
witam wszystkich
Mam pewien problem bo chcialam sobie poszukac w internecie jakies bajki po angielsku ale nie wiem gdzie tego szukac. Prosze o pomoc.
Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam
Kamila
Temat przeniesiony do archwium.