paltalk

Temat przeniesiony do archwium.
jestem tylko ciekawa czy ktos przez ten program rozmawiał i czy warto go instalowac.
ja uzywam tego programiku od okolo tygodnia i naprawde polecam, jest siwetny, szczegolnie jesli posiadasz mikrofon, rozmowa glosowa po angielsku przez net napewno sporo daje
Sluchaj czy moze powiedziec o co chodzi z tym programem i z kim mozna porozmawiac?
musisz sobie zainstalowac ten programik (mozna znalezc w necie), zalogowac sie i pozniej wybierasz pokoje, albo ktos cie tam zaprasza i rozmawiasz jak na czacie lub jak na gg. Mozesz tylko pisac, ale mozesz tez rozmawiac przez mikrofon.
Yahoo jest tez dobre to cos podobnego do paltalk!!:)rowniez polecam
polecam w 100% dla mnie jest dużo lepszy niż np. GG używam go od ponad roku i jestem zadowolony
Gdzie go znaleźć i jak ściągnąć; możesz podać jakąś stronkę. Byłabym wdzieczna
It really isn\'t that difficult to type paltalk in any browser but as you are so lazy i\'ll type the address for ya. www.paltalk.com

If you are at advanced level in English I invite you to visit a website www.paltalk.republika.pl and join Advanced_English_Polska room on Paltalk.
jak mam ten program skonfigurować i się zarejestrować jam mi nie wchodzi na kompa
ja mam go juz ponad rok i zawsze rozmawiam prze mic. i nie tylko jest doskonaly polecam ci go
This is the best program i have ever seen in my live.I encourage all of you to install this program and i think you will not regret of doing this.There are many english german spanish italian and polish,arabic,japanease and wow wiele innych :) ja nie znałem angielskiego wcale uczyłem sie tam rozmawiałem a ucze sie tam angielskiego tylko 2 lata słucham i jest po prostu the best fuck the rest ;););)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE - sesja letnia 2003