supermemo

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |
czesc, poszukuje ludzi, ktorzy korzystają z supermemo, chcialabym skorzystac z Twojej bazy danych, a moze masz firmową bazę danych do nauki angielskiego (vocabulary), z gory dzieki za odpowiedz, e-mail: [email]
witam, jesli chodzi o Super Memo, mam do niego dostep, tyle ze do kopi, jezeli jest ktos zainteresowany, prosze o kontakt na e-mail: [email] pozdrawiam
ps. Program jest swietny
jestem zainteresowana programem, ale nie moge nigdzie znalezc, chocby nawet dema. Jezelibys mogla to skontaktuj sie ze mna bzadz tez od razu wyslij mi probke progsa. moj adres: [email] Z gory dziek
Słyszałam juz tak dużo o tym "cud" programie, że zainteresowalam się nim bardzo ale nie moge go nigdzie zdobyć, z wyjatkiem sklepów empiku za jedyne 199 zl. Czy ktos ma jakis inny pomysł na zdobycie go?
Sylwia proszę pomóż!!!
witam a wiec programik mozna nabyc na www.allegro.pl za 15 zl, cena bardzo niska, przynajmnie mi sie tak wydaje, pozdrawiam wszystkich Sylwia
Niestety w Allegro nie ma takiego programu, jest tylko zbiór ćwiczeń do Firsta w tej właśnie cenie pozdrawiam
witam, jezeli ktos w dalszym ciagu jest zainteesowany oferta prosze o kontakt na maila, niestety transakcja nie moze odbyc sie na lamach allegro, bo jest to niedozwolone z polskim prawem, przykro mi, pozdrawiam
http://supermemo.vm.pl/. Tutaj mozna troche skorzystac:)
wiem ze program jest(był) dołączony do Easy English na płytach... pewnie na wszystkich Easycostam tez jest, ale nie wiem w jakich oprocz polskiego wersjach jezykowych... mozliwe ze byla to rowniez starsza wersja programu... no, ale zawsze to juz tylko bazy danych do zdobycia..
Cześć!
Korzystam z supermemo od kliku miesięcy i naprawdę jest rewelacyjny. Kopię dostałem od kumpla, który go rozprowadza. Polecam stronę poświęconą m in. supermemo www.antimoon.com są tam także przykładowe bazy do nauki angielskiego i linki do innych ciekawych stron.
no czesc mam prosbe , ja równiez chciałbym uczys sie za pomoca tego "cud" programu wiec jak bys mogła mi udostepnic memo czy jakos pozyczys do przegrania to prosze bardzo bardzo ...dzieki
jesli miala bys mozliwosc udostepnienia mi tego programu i bylabys tak dobra to byl bym strasznie wdzieczny. moj kontakt to: [email] pozdrawiam
Cześć ja również chciałbym sie dogadac odnosnie tego programiku. Jest szansa zybym go od ciebie odkupił ???
>Słyszałam juz tak dużo o tym "cud" programie, że zainteresowalam się
>nim bardzo ale nie moge go nigdzie zdobyć, z wyjatkiem sklepów empiku
>za jedyne 199 zl. Czy ktos ma jakis inny pomysł na zdobycie go?
Polecam adres: http://rainbow.mimuw.edu.pl/~robson/sm4linux.html
Są tam informacje nie tylko o użyciu sm po linuksem ale również link z darmową wersją sm7.
Pozdrawiam
ja mam supermemo 2000 i moge odsprzedac za 10 zl na CD + koszty przesylki jednak jest jeden problem
Kopia jest nielegalna bo zawiera CRACK i nie ma zadnej bazy danych Zainteresowanych prozse o skontaktowanie sie ze mna poprzez e-maila LUKASZ
ja mam glupie pytanie...czy moglby mi ktos przeslac SuperMemo na adres: [email] ? bede bardzo wdzieczna!!!!!!
ktos ci odpowiedzial
[email]
ktos ci odpowiedzial?
[email]
ktos ci odpowiedzial
[email]
ktos ci odpowiedzial?
[email]
Program Supermemo w Wersji MSM (Multimedialne SuperMemo) mozna dostać za ok. 5 zł wraz z nieparzystym numerem magazynu Easy English Plus\" Jest to najnowsza wersja komercyjna tego programu. Cały kurs Easy English Plus mozna zamówić (zaprenumerować na stronie http://www.amercom.com.pl . Kurs ten jest przeznaczony dla początkujacych adeptów amgielskiego. Tym bardziej zaawansowanym polecam kursy: Basic English, Power English i Advanced English Speed up!.
Można je zamówić w cenie ok.60 zł każdy na stronie www.supermemo.pl i www.supermemo.com.

Polecam.
Na stronie www.supermemo.website.pl mozna znalesc troche dobrych kolkcji do SuperMemo
MAm prosbe.Jak zdobyc programik.Sredni poziom.Mozesz mi go odsprzedac czy tym podobne:)?
POzdrawiam
Program SuperMemo jest dostępny tylko na płytach kursów EasyEnglish Plus. Kursy Easy Deutsch i Easy Espanol zawieraja tylko audio płytki i audio kasety.

W latach ubiegłych by k na płytkach kursów Easy English i ABC English.
>Słyszałam juz tak dużo o tym \"cud\" programie, że
>zainteresowalam się nim bardzo ale nie moge go nigdzie zdobyć, z
>wyjatkiem sklepów empiku za jedyne 199 zl. Czy ktos ma jakis inny
>pomysł na zdobycie go?

Aktualnie najnowsze wersje tego programu możesz zmówić na stronie www. supermemo.pl.

Pakiet, który widziałas w EMPIKu jest to już wycofany ze sprzedaży AudioAdvanced English. W niektórych EMPIKach sprzedają jeszcze pozostałości. Szkoda, że nie obniżono ceny. Ale cóż o tym decyduje \"niewidzialna ręka rynku\" (nie muszę chyba dodawać, że niekompetentna).
Witam,
bede wdzieczna za kopie supermemo, naprawde, prosze pomoz
pozdrawiam goraco i czekam na odpowiedz
Można je zamówić w cenie ok.60 zł każdy na stronie www.supermemo.pl i
>www.supermemo.com.

Ile procent z tego dla Ciebie??
>Można je zamówić w cenie ok.60 zł każdy na stronie www.supermemo.pl
>i
>>www.supermemo.com.
>
>Ile procent z tego dla Ciebie??

Nie jest to wcale dowcipne pytanie, nie jestem organizacyjnie związany z producentem tego programu. Natomiast używam go od wielu lat. Dla własnych potrzeb tworzyłem bazy angielskie, hiszpańskie i niderlandzkie. Moje odpowiedzi na tym forum biorą się z chęci pomocy młodszym i mniej doświadczonym ludziom. Niestety zawistnicy, tacy jak Ty nie potrafią tego zrozumieć i próbują mnie obrazić.

Cóż, gdyby głupota dodawała skrzydeł nie musiałbys kupować redbulla.
oprocz super memo, posiadam rowniez super memo speed up, i power words...szerszej informacji udzielam pod adresem: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |

« 

Szkoły językowe

 »

Studia językowe