wyniki CEW

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,w czwartek zdawalam CEW z angielskiego i facet powiedzial ze wyniki beda do 26 czerwca-jest juz 27 a wynikow jak nie bylo tak nie ma.wiecie moze na jakies stronie UW moge znalezc takie wyniki?oprocz :www.uw.edu.pl musza miec tez jakis angielski wydzial,nie?jaki jest tam adres www?
Wyniki na necie będą dopiero 29, a dzisiaj mogą być już wywieszone na uczelnie, str www.angli.uw.edu.pl
przeciez wyniki sa juz od wczoraj, a jak wam poszlo?????
wyniki sa na stronie internetowej rejestracji przeciez
Ja mam 95% z podstawowego i 60% z rozszerzonego...Czekam teraz na info o predyspozycyjnym
Pozdr.
ja 92 i 80
A wiesz kiedy ma być to info o predyspozycyjnym? Wiadomo coś ile trzeba miec procent aby się na niego załapać?
oczywiscie nic nie wiadomo o predyspozycjach:( i pewnie nie predko bedzie, bo nim oni policza, podziela, itp...........
mam tylko 84 i 74 i chyba to nie wystarczy...........
Ty no to nieźlee!Dlaczego "nie wystarczy"?
przecież każdy kto ''zaliczył" cew ma prawo do testu predyspozycji...
dlaczego nie wystarczy?!
próbuje się dostać na anglistykę a więc muszę zostać dopuszczonym do test predyspozycji; tylko jak widzę ile punktów dostali kandydaci z nową maturą to mam marne szanse; oni przecież będą robić jedną listę klasyfikacyjną - wspólnie kandydaci po CEW i z nową maturą; tak więc 84 i 74 to raczej mogę się pożegnać z UW...
No co Ty?!Jedna lista kwalifikacyjna?Myslałam ze ta lista będzie dopiero po tescie predyspozycyjnym-czyli ta ostateczna !
Ja mam 95 i 60 i nie wyobrazam sobie zebym nie pisała testu predyspozycyjnego-Kazdy kto dostał "większą"liczbe punktów-powinien zdawac.Przeciez na anglistyke mają 300 miejsc-niektórzy zdają tam asekuracyjnie-pozniej moga zrezygnowac-to skąd będą wybierac kandydatów na wolne miejsca??Uwazam ze kazdy pisze predyspozycyjny i nie ma co szlochac!
no ja wlasnie tez cos slyszalam ze nie wszyscy przechodza do predysp.
A moja znajoma dzwoniła do sekretariatu i babka jej powiedziała ze wszyscy piszą predyspozycyjny.
Ja mam z cew-u 66% rozszerzonej.Piszcie swoje wyniki bo nie wutrzymam do 10.
JA mam z rozszerzonej 61% a podstawa to 95%.Kiedy będą ostateczne wyniki rekrutacji do UKKNJA ?
to dobrze wiedziec ze wszyscy przechodza:) moja kolezanka ma z rozsz 92.
podobno trzeba sie zarejestrowac na egzamin pred. tylko nie mam pojęci jak
no i juz jasne. trzeba dzwonic i sie samemu dowiadywac:)
Temat przeniesiony do archwium.