Pytanie do Moniki z Jersey i Ryska

Temat przeniesiony do archwium.
Monika - napisz cos blizej o pracy dla facetow, jak to wszystko wyglada, co robia, jaki wiek,
warunki, czy slyszalas cos o firmie OpenMind z Krakowa.
A do Ryska to samo + jak zalatwiales wyjazd
Pracowałem kilka lat temu na wyspie Man (wyspa businessmanów) jako zmywak w greckiej
knajpie (u Greka Costy - swoją drogą super gostek - pozdrowienia dla niego), a załatwiane
to miałem przez swojego kuzyna który zna owego Greka. Grek prowadził interesy również
w Polsce więc załatwił mi pozwolenie na pracę i wizę. Oczywiście jakiejś wielkiej kasy nie
zrobiłem ale poznałem fajnych ludzi, podciągnąłem język, tak więc wyjazd oceniam na plus.
Wszystko to było załatwiane że tak powiem nieformalną drogą a oficjalnie to robote na zachodzie chyba trzeba by załatwiać przez jakieś agencje czy coś w tym stylu ale wg mnie
jest to pewne ryzyko.
Pozdrowionka.
OK -dzieki; myslalem, ze wlasnie zalatwiales oficjalnie, bo kiedys slyszalem ze na wyspie Man sa podobne akcje jak na Jersey.
Moze Monika jeszcze tu zajrzy?
Wybieram się na Jersey pracować z Open Mindu. O jakie \"akcje\"chodzi?
Czesc.Czy ktos moze mi tutaj doradzic jak najlepiej dostac sie do Jersey??samolotem??autobusem? w pazdzierniku musze tam jechac/leciec ale mam problem z transportem.Czy ktos moze mi pomoc??bylabym wdzieczna..pozdrawiam

« 

Pomoc językowa