PLEASE, I NEED HELP!

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o pomoc-muszę przyg. 15/20 min.prezentację na zajęcia w studium policealnym (spec:filologia ang.)na temat \"life style\".Może podsuniecie mi jakiś ciekawy pomysł na różnorodną prezentację.Mogę \"pójść\"z tym tematem w którą stronę chcę. Pomyślałam,że może być to \"coś\"związanego ze zdrowym/niezdrowym stylem życia. Ale i tak potrzebuję inspiracji,pomocy!
mój email: [email] z góry dziękuję!
Mozesz sprobowac poprzec to przykladami - z jednej strony jakies sporty, zdrowe jedzenie, itp, z drugiej telewizyjne lenistwo, uzywki itp. Jezeli to ma byc prezentacja to nie zapomnij o stronie graficznej (byle z umiarem) - obrazki itp..

Mozna jeszcze spojrzec na temat nieco inaczej, np. \'tradycyjny\' styl zycia i \'alternatywne\' (subkultury), zachodni styl zycia i styl zycia w innych kulturach, itp...
DZIĘKI za pomysł. Coś mi tam świta w głowie, ale sprecyzowanej koncepcji nie miałam. Teraz już chyba będę zmierzać w dobrą stronę... Pomyślałam też o obrazkach - chyba z nimi będę miała problemik, bo to jedyna rzecz jaka przychodzi mi do głowy, innych możliwości tech. nie będę miała na miejscu. jeszcze raz dzięki \"kruszynko\" za pomoć:::::::)))))))))))))

 »

FCE - sesja zimowa 2003