PITMAN

Temat przeniesiony do archwium.
prosze o komentarz zwiazany z Pitmanem(szczegolnie osoby juz \"go\" majace)...jestem potencjalnym klientem i chce sie upewnic czy dobrze wybieram...z gory dziekuje...pozdrawiam
o wiele bardziej rozpoznawalny na świecie niż egzaminy Cambridge. Niestety nie w Polsce (jeszcze). Bardzo przyjazny. Dobry, twardy, papier na przyszłość.
czesc
Czy moglibyscie cos napisac o charakterystyce Pitman
Myslalem ze FCE (cambridge) sa najlepsze ale napewno najpopularniejsze w Polsce .
Jestem w UK i wlasnie teraz sie do niego przygotowuje ( za darmo) , ale za test zaplace ( oczywiscie) , a jestem tu jako au pair .
dzieki
[email]
jeszcze stronka
http://www.pitmanqualifications.com
Bartek, obiektywnie moge stwierdzic,ze egz.Pitmana sa przeprowadzane solidnie (bez szalenstwa, na spokojnie, bez tego harmidra,jaki towarzyszy egz.Cambridge) i co najwazniejsze:sprawdzane przez Anglikow, ktorzy faktycznie oceniaja,czy cie rozumieja czy nie. Nie mozna tego z kolei powiedziec o egz.Cambridge. Podchodzilam do FCE,a p tym jak nie zdalam dwa razy zdecydowalam sie podejsc do PETa (dla sprawdzenia, czy prawidlowy jest moj sposob myslenia o \"wiarygodnosci\" Cambridge).
Wyobraz sobie,ze PETa tez mi nie zaliczyli, a poziomem jest to tak smieszny egzamin,ze szkoda gadac.
Za to w tym samym czasie podchodzilam do Pitmana i zdalam bez problemu.
Potrafisz mi wyjasnic, o co chodzi? Jesli masz okazje, podchodz do Pitmana, dobry papier, powazany w zakladach pracy.
jesli chcesz pogadac na ten temat (i nie tylko), napisz na [gg]