slowka dnia :o)

Temat przeniesiony do archwium.
witam :o) czy bylby ktos na tyle mily aby przeslac mi meilem slowka dnia od 27.06-26.09.05 wlacznie ? dlugo by tlumaczyc dlaczego "zniknely" z mojego kompa..:/ bylabym bardzo wdzieczna za pomoc :o) [email]
Tu masz całe archiwum słówek:
https://www.ang.pl/slowko_dnia.php
wiedzialam ze pierwsze co ktos napisze to to ze tu jest archiwum...wiem o tym. najpierw sprawdz co jest w tym archiwum a potem pouczaj ;o) gdyby bylo tam to czego szukam to bym nie pisala tego wątku . pozdr :o)
Bardzo grzeczna odpowiedz za chec pomocy. Gratulacje.
dokladnie tak samo chcialem napisac. Slowo w slowo.
ale sprawdzilem, co jest w archiwum, i juz tak nie napisze.
A nie pisalam Ci kiedys, ze lazisz ta sama droga co ja, tyle ze jestes o krok, dwa w tyle ( nie biore pod uwage angielskiego, z tym to ja jeszcze nie weszlam te droge i cos nie bardzo sie zanosi).
Pozdrawiam
>tyle ze jestes o krok, dwa w tyle

Nie przypominam sobie tego
To albo skleroza juz Cie zaczyna nachodzic albo podswiadomie wymazujesz niektore fakty( tak dla dobrego samopoczucia ). Tez nie pamietam dlaczego mowilismy o tym, ale wyszlo, ze nasladowales mnie w: znaku zodiakalnym, profilu klasy licealnej, stopniach maturalnych.....musi starczyc bo wiecej nie pamietam.
Pozdrawiam
Aaa, to pamiętam.

W każdym razie jeszcze wczoraj archiwum słowek nie było kompletne i reakcja pytaczki była całkiem uzasadniona i wcale nie złośliwa.
Optymistyczne.
Pozdrawiam
no pewnie ze nie zlosliwa :o( gdyby moja uwaga byla zlosliwa, nie wklepywalabym "usmiechajacych sie" buziek :o). swoja droga..nie chce sie wtracac ale czy Wy sie klocicie czy to takie "kto sie czubi ten sie lubi"? :o) ( tez nie zlosliwe zeby nie bylo :o( )
ah no i chyba najwazniejsze-chyba dzieki mojemu pytaniu/prosbie uaktualniono archiwum :o))) za co SERDECZNIE DZIEKUJE bo "polowalam"na te slowka ponad miesiac. :o)
Ostatnio nic nie robie na tym FORUM tylko przepraszam. PRZEPRASZAM. Zle zrozumialam Twoj wpis.
A pierwszy wpis mg nie doszedl do mnie i dalej poszlo poslizgiem. Na drugi ( trzeci, pietnasty? ) raz bedzie pisal jasno ( jasno - znaczy z uwzglednieniem mozliwosci umyslowych rozmowcy ).
Pozdrawiam
:o)
Temat przeniesiony do archwium.