Proszę włożyc dysk z materiałem kursu.

Temat przeniesiony do archwium.
Zaistalowałem EuroPlus+Reward, ukazuje mi się komuikat "Proszę włożyć dysk z materiałem kursu". Czy mógłby mi ktoś pomóc z tym problemem? [email]
Zakładam, że masz legalną wersję EuroPlusa. W komplecie znajduje się płyta instalacyjna. I n płyt kursowych z materiałem lekcyjnym. Po zainstalowaniu kursu powinieneś tę płytkę instalacyjną i włożyć, którąś z płytek kursowych. Ot i cała filozofia. Od tej pory uzywaj tylko płyt kursowych.
A jak nie?
"Po zainstalowaniu kursu powinieneś tę płytkę instalacyjną i włożyć, którąś z płytek kursowych." mam ten sam problem i nie kumam tego zdania ;p
Oczywiście masz rację, że nie kumasz. Powinno być "Po zainstalowaniu kursu powinieneś tę płytkę instalacyjną wyjąć i włożyć, którąś z płytek kursowych."

Przepraszam.
ale jak nie mam wersji legalnej? To co ja mam zrobic?
W wersji nielegalnej też powinieneś mieć dyski z materiałem kursu. Jesli ich nie masz, to znaczy, że dałes się oszukać.
acha! dzięki.
ja mam tylko plik MDF i MDS w dysku instalancyjnym!
Jeszcze jedno! Gdzie mogę znaleść instalkę pod Xp?
Czy to takie trudne czytać instrukcję i później się do niej dostosować? 102938
Ja znam tą stronę od wczoraj! A po drugie jak jestes mądry, to dlaczego mi tak wyskakuje?
Było mi bardziej milej, gdyby w końcu się uruchomił.
Nie będzie milej. Jak juz wyżej napisałem wszystkie programy EuroPlus+ składają się z dysku instalacyjnego i od 1 do bodajże 12 12 dysków z kursem.
Jeśli nie masz płyt CD z kursem, to płytkę instalacyjną możesz sobie na ścianie powiesić. W żaden sposób pod żadnym systemem tego programu nie uruchomisz.

Przykro mi.
a zobacz czy nie masz gdzies cracka na plycie. jesli masz to zainstaluj i wszystko bedzie smigac :)
Dobra dzięki wam! Akurat mój kumpel ma europlusa. A tego co mam to rzeczywiście go powiesze na ścianie. Także mi da go dopiero w Niedziele. Jakoś wytrzymam. Pozdrawiam
proponuję Ci kupic oryginalną wersję, a nie piraty
>a zobacz czy nie masz gdzies cracka na plycie. jesli masz to
>zainstaluj i wszystko bedzie smigac :)

Ty sam nie rozumiesz co piszesz. Jeśli chłopak nie ma płyt CD z kursem, tylko płytkę instalacyjną, to żaden Crack nie pomoże, to tak jakby miał książkę z powyrywanymi kartkami, samą okładkę, ale twardą i z ładnym obrazkiem.
Ssssssssss........
Nie mam ani cracka ani nic! Tylko mam pliki MDF i MDS! Tak jak wcześniej wspomniałem pozycze od mojego kumpla. U niego działa bez zarzutu. Tylko ze on ma na 6 płyt. Ma 3 albo 2 lata europlusa. Powiedział mi szczerze, że nie żałuje z tego europlusa. Mam taką nadzieję! Dzięki za pomoc.
A propo do ciebe jakis tam Johnov to ja poprosiłem o instalke pod Xp-ka. A ty gadasz o jaimś dostosowaniu się. Sam się dostosuj! A co z tym zrobie to niech cie to nie interesuje. I proszę przestań gadać, bo jesteś jakiś nie miły. ok.
Temat przeniesiony do archwium.