Tłumaczenie dokumentu - pilne

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.

Poszukuje osoby która przetłumaczy mi dokument (padłem ofiarą przestępstwa) który wysłałem do prokuratury. Słabo znam jego treść a jej znajomość jest mi bardzo potrzebna.

Można odpowiedzieć mi na [gg]
skoro to jest powazne, to szukaj pomocy w powaznych zrodlach (u profesjonalnych tlumaczy)
Nie, nie potrzebuje tłumaczenia przysięgłego. Po prostu chce i muszę znać tego treść. Ze względu na przestępstwo którego padłem ofiarą byłem przesłuchiwany w domu przez policjanta. Prokurator na pewno do mnie przyjedzie bo dostałem odpowiedź że moje zawiadomienie jest zasadne i dodatkowo zmienili kwalifikacje czynu po moim przesłuchaniu na przestępstwo dużo bardziej poważniejsze. Dokument o którego przetłumaczenie proszę prawdopodobnie sprawi że kwalifikacja się zmieni na narażenie wielu osób na realne zagrożenie niebezpieczeństwem utraty życia.

Znam osobę która uczy angielskiego w LO ale nie mogę się doprosić jej o pomoc. A osoba która uzyskała dla mnie ten dokument z racji zawodu jaki wykonuje nie ma czasu na przetłumaczenie mi tego. To tłumaczenie tylko i wyłącznie dla mnie (prokurator będzie pytał co ten dokument udowadnia itp) proszę o pomoc
fajnie.
powodzenia
Dlaczego odpowiedź jest ironiczna? Proszę tylko o pomoc
Wklej text tutaj (bez szczegółów osobistych;). Może ktoś 'podłubie';)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa