opowiadanie o wymarzonych feriach zimowych.

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do napisania opowiadanie o wymarzonych feriach zimowych. Jestem w 3 klasie gimnazjum więc słownictwo jako tako nie może być wygurowane...
Mam opisać 14 dni i nie wiem kompletnie jak to napisać po angielsku.. pomocyy..!



Moje wymarzone wakacje wyglądałyby tak:
Pierwszego dnia wyruszałabym w drogę do Munchen, w Niemczech. Zima w Niemczech, w tamtych stronach jest przepiękna. Można tam robić wszystko, co tylko się nam podoba.
Drugiego dnia gdy dotarłabym do hotelu, oraz rozgościła się w nim.. wyszłabym na krótki spacer po okolicy,żeby nacieszyć oko nieziemskimi krajobrazami.
Następnego dnia poszłabym na stok, na którym nauczyłabym się jeździć na snowboardzie. To moje marzenie.. nauczyć się jeździć. Spędziłabym tak cały dzień.
Czwartego dnia spędziłabym dzień na nauce jeżdżenia, piciu gorącej czekolady na stoku oraz poszłabym na cudowne Bawarskie wieczory w knajpie. Posłuchałabym piosenek,i poszłabym do domu.
Piątego dnia oraz szóstego dnia spędziłabym na stoku, oraz w spa.
Siódmego dnia pojechałabym pozwiedzać różne zabytki oraz atrakcje. Zwiedziłabym "BMW Welt" oraz piękne kościoły, np "Frauenkirche" oraz "Peterskirche"
Ósmego dnia poduczyłabym się kultury i tradycji Niemiec.
Następnego dnia ruszyłabym w trasę, by zobaczyć malownicze jeziora, np "Starnberger See"
Dziesiątego i jedenastego dnia pojechałabym na targi Monachijskie. Jest to 17 nowoczesnych hal targowych. Nie mogłabym o tym zapomnieć.
Dwunastego dnia pojechałabym na stok i pozjeżdzałabym trochę, a następnie zwiedziłabym "Allianz Arene"
Trzynastego oczywiście pojechałabym zobaczyć "Alter Hof" czyli stary dwór, o średniowiecznej arhitekturze.
Czternastego dnia wróciłabym do domu.
masz zly pomysl
dobry pomysl jest taki: masz prace domowa, odrabiasz prace domowa samodzielnie i dajesz tu do sprawdzenia. Translatory wykrywamy.
wszystko musisz pisac w II trybie warunkowym: I would go, i would do itp.
czasem możesz uzyc could albo might (w znaczeniu 'byc moze zrobilabym to czy tamto')
nie widze nieczego do poprawy/wskazania bledow...czekam na ang. wersje...

 »

Pomoc językowa