Temat pracy licencjackiej

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
jestem na etapie wyboru tematu pracy licencjackiej na filologii angielskiej. Wpadłam na pomysł aby tematem pracy była książka lub film "Trzy metry nad niebem" i teraz moje pytanie jak dokładnie ugryźć temat. Moim pierwszym pomysłem był Paren'ts influence on the relationship between two young people ( choć chyba zbyt ogólnie, nie powala, coś brakuje?)
2. Love issues in modern movies i wtedy 3 metry... i tu jest problem do jakiego filmu można to porównać ?
3. Porównanie filmu i książki, tylko pod jakim dokładnie kątem??
4. Love between two people from completely different worlds ??

Jeśli jest tu ktoś kto kojarzy książkę lub film, baaardzo proszę o sugestię/radę? czy to w ogóle dobry pomysł na temat pracy?

Pozdrawiam
Ja sie tylko zastanawiam czego dokladnie ma dotyczyc ta ksiazka - w sensie, czy to ma byc odnosnie tlumaczenia, jezykoznawstwa itd. Chyba ze sa u Pani na uczelni inne wyznaczniki...
Chyba musisz "ugryźć temat" pod względem językowym, a nie opowiadać o filmie czy też książce, chyba, że studiujesz filmoznawstwo...
No właśnie nie pod względem językowym, a kulturoznawczym.
Aha, nie wiem tylko czy taki film dla 15-latek będzie dobrym tematem pracy licencjackiej.
Nie mam uprzedzeń do romantycznych filmów dla nastolatków, ale raczej skłaniałabym się bardziej przy ambitniejszym filmie
Przede wszystkim to dziwna sprawa dla, poniewaz ten film jest hiszpansko-jezyczny, a nie anglo-jezyczny. Ciezko bedzie cos opracowac pod wzgledem kulturoznawstwa.
ok, właśnie o opinie mi chodziło.
Jakieś propozycje ? a np. "Walk to remember?"
UndyingStripling- racja.
Nie daj tego samego wpisu pod innymi tematami, ja czytalam ten drugi, tetgo nie widzialam. Nie wiedzialam co inni proponowali.
am wrazenie ze nie do końca sama wiesz co chcesz zrobić, ale na pewn chciałabyś o tym filmie...bo...podoba ci się on...? to średni powód...
Temat przeniesiony do archwium.