Merry & Wintry Christmas Everyone !

Temat przeniesiony do archwium.
Chcę życzyć wszystkim udanych, spokojnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech duch świąt będzie z Wami a najpiękniejszy czas niech wypełnią wyjątkowe chwile !


Wszystkiego Dobrego !
Ja tez zycze wszystkim, Wesolych Swiat, wspanialych chwil, zdrowia, szczescia i radosci w zyciu.
Dziękuję i nawzajem!
Minus 36 and calf high snow in my neck of the woods. Wintry enough.
Happy Holidays!
Cytat: Aaric
Minus 36 and calf high snow in my neck of the woods. Wintry enough.
Happy Holidays!

Minus ile ???
No mowilam ze w Kanadzie za zimno :-)

A ja zycze wszystkim zdrowia, usmiechu i spokoju i dobrej, pozytywnej energii, nie tylko na Swieta ale i na caly rok. Happy Holidays and Peace to the World.
Stanom też się dostanie w najbliższych kilku dniach ;-)
Cytat: Aaric
Stanom też się dostanie w najbliższych kilku dniach ;-)

To zalezy od strefy klimatycznej ;-).
Ja wytrzymuje do ok 0 C. Ponizej i jak wieje to juz masakra. Nie wyobrazam sobie spaceru przy -36C. Przeciez to sie oddychac nie da. Pamietam zime stulecia w Polsce , jakos w latach 70tych, bylo -25 C i tory kolejowe pekaly. Szkoly pozamykali. 1,5m sniegu bylo. A wy tak macie co roku??? :-)
Ludzie na Florydzie z kolei w nocy wlaczaja ogrzewanie przy temp >20 C. :)
Tak, zależy. Tam gdzie nie walnie śniegiem i mrozem to będzie lało i wiało. Osobiście wolę śnieg niż chlapę. Rzadko się trafia się że szkoły zamkną a jak tak to tylko na dzień lub dwa. W stanach częściej odbudowują domy i inne obiekty po huraganach i tornadach niż tu zamykają coś z powodu śnieżycy lub mrozu.
Ja w nocy nastawiam ogrzewanie na 17 stopni, w dzień nie wyżej niż 21. ;-)
Cytat: Aaric
Tak, zależy. Tam gdzie nie walnie śniegiem i mrozem to będzie lało i wiało. Osobiście wolę śnieg niż chlapę. Rzadko się trafia się że szkoły zamkną a jak tak to tylko na dzień lub dwa. W stanach częściej odbudowują domy i inne obiekty po huraganach i tornadach niż tu zamykają coś z powodu śnieżycy lub mrozu.
Ja w nocy nastawiam ogrzewanie na 17 stopni, w dzień nie wyżej niż 21. ;-)

Nie zamykaja, bo sa przygotowani i wyposazeni na takie zimy.
W Stanach odbudowuja, bo buduja ze sklejki . Gdyby budowali z betonu to nikogo nie byloby stac na kupno domu. Budynki komercyjne i wiezowce sa z zelbetu.
Mialam na mysli ze na Florydzie ludzie jak maja w domu 25C to wlaczaja ogrzewanie :-). Ja tez lubie chlodno w domu, nawet ponizej 20, nie wysusza sluzowek.
Merry Christmas, everyone!
Merry Christmas!
Wesołych Świąt!
Dodam cos na Nowy Rok
Dla wszystkich uczacych sie ludzi.
Niech ten Nowy Rok przyniesie tylko zdrowie, dobre wiadomosci, mile wspomnienia i radosc dzien w dzien.
Spóźnione ale najlepszego :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków