na czat wchodzimy!!

Temat przeniesiony do archwium.
wchodzimy na czat i gadamy po angielskiu???
ok.
every time when i\'m on this web site the chat is empty:( I like speaking in english. But only me??????
I\'m here first time and I\'d like talk with someone in english.
hi
Proponuję o 20.00 we wtorek czyli dziś 13
ja też chce pogadac ppo angielsku!!! Is there anybody who speaks english?
ja czasami wchodze na czata ale zawsze jestem sama :(
A nie lepiej byloby wam wejsc na strone z chatem angielskim lub na jakims messenger\'rze. Przeciez na pewno jak bedziesz gadal z anglikiem lub amerykanienem to wiecej sie nauczysz niz z polakiem
eeee... a możesz podać jakiś fajny adres do takiego czata?
hi :)
is enybody here?
128 osób w ostanich 5 minutach na stronie a na czacie tylko 1 :(
tak, jasne pogadamy po angielsku
Tę stronę odwiedzam od dawna i to kilka razy dziennie ale tylko raz mi sie zdarzyło ze na czacie było AŻ 6 osob, nie licząc tego \'wyjatku\' zawsze jest 0
hm. a ile czasu spedzacie dziennie na tej stronie? proponowalabym dla tych zadnych wiedzy ze stalym laczem lub abonamentem jakims przynajmniej, zeby podczas przebywania tu, po prostu otworzyc czat w kolejnym oknie i cierpliwie czekac na jakichs internetowych przechodniow. nie jest duzym problemem zalogowac sie i miec strone otwarta, chociazby na windowsowym pasku zadan...
In my opinion it\'s better to join all other chats that exist in the internet. I also noticed that this local chat was often empty or \"out of order\". Perhaps a better solution is to join the chat at Interia \"Learning English\". But there is one serious problem: there are more and more people who like to curse and patronizing the others and consider the chat to be \"battle field\"
yes
hallo
hi baby
Uczę się angielskiego i chcę poglębić swoje umiejętnosci , chętnie z Tobą popiszę
Temat przeniesiony do archwium.