SITA

Temat przeniesiony do archwium.
Reklama systemu SITA wyjaśnia odpowiada chyba na większość pytań, które pojawiają się na forach edukacyjnych. Jednak bez odpowiedzi pozostaje jedno - dlaczego to jest takie drogie?

Wartość urządzenia nie powinna przekraczać 100 zł, a wartość kursów nie powinna być większa niż 60 zł.
Reklama SITA faktycznie odpowiada na wiele pytań. Ale ja mam jeszcze jedno: Czy odpowiedzi na nie są prawdziwe czy \"nagięte\" dla celów marketingowych?

Interesuje mnie NIEZALEŻNA opinia osób które korzystały z SITA, czy faktycznie efekty są takie dobre. \"Rok nauki w tydzień\"? Czy to możliwe?
Wielu ludzi o różnym stopniu przygotowania do uczenia sie języka na intensywnych kursach organizowanych przez różne firmy edukacyjne stosujące te metodę uzyskiwały takie wyniki (ok. 1500 słówek opanowywały w ciągu tygodnia) nie wiem jak było z innymi sprawnosciami językowymi).

Urządzenie jest za drogie, bym jego skuteczność mógł sprawdzić na sobie.
ucze w takiej szkole gdzie uzywaja SITA-do dupy to-wiele z reszta moich fellow workers powiada ze to do dupy-drogie bo niby takie skuteczne-terraz szefowstwo mojej szkoly planuje otworzyc kursy przygotowawcze dla ludzi ktorzy sie nie uczycli nigdy w zyciu j ang i w rok chca przygotowac do PROFICIENCY-mission imopssible moim zdaniem
Mialem zamiar tez to kupic. Pierwszym zrodlem informacji byla strona Sita. i tak mie zamroczylo, ze kupilbym od zaraz.

Potem jednak wyszedlem z fazy alfa i poszedlem po informacje do zrodla czyli urzytkownikow. Zakakujace wyniki, nikt nie jest zadowolony.

Poczytaj troche list dyskusyjnych na ten temat jest ich mnostwo.

A swoja droga jak by bylo tak jak pisza, to pewnie kazdy by to mial. Jednak ciagle jest to malo popularne w srod ludzi. Pomimo intensywnej reklamy.
Czy posiadajac sam kurs Sita moge sie nauczyc angielskiego czy poprostu jest potrzebne jest cale to urzadzenie ?
Noi oczywiscie czy nauka bez tych okularkow to ma sens. Hmm a tak wogole to do czego te okularki w tym programie sa potrzebne ? Na nich sie nam cos tam wyswietla czy co ?? i co to takiego pod nosem jest ? Czy one sluza tylko do tego aby sie zrelaksowac ?
Oczywiście posiadając sam kurs SITA bez SITA-device możesz się również nauczyc języka, ale czy to sie opłaca? Same kursy też są nieproporacjonalnie do innych drogie.

Okulary służą do wprowadzenia studenta w stan relaksu i utzrymania go w tym stanie do końca lekcji. Czujnik kataru z kolei służy do zbadania stopnia osiągniętego relaksu i uruchomienia nagrań lekcji.

Jeśli masz kupę forsy, kupuj urządzenie i kursy. nawety jeśli nie nauczysz się języka, to będziesz odprężony i na luzie.
Duzo kasy to ja nie mam niestety, a nawet tak jak to w dzisiejszych czasach jest glownie nie mam jej jak mam :)
No ale wracajac do tematu, a czy wiesz moze co w tych okularkach widac ze one tak relaksuja ? Czy tam jeszcze jakas muzyczka leci czy co ... bo jestem bardzo ciekaw
\"No ale wracajac do tematu, a czy wiesz moze co w tych okularkach widac ze one tak relaksuja ? Czy tam jeszcze jakas muzyczka leci czy co ... bo jestem bardzo ciekaw\"

W okularkach widać jakieś kolorowe migotanie, coś jak w dyskotece. W słuchawkach leci, w zależności od wybranego \"programu\" coś w rodzaju szumu morza albo uspokajająca muzyczka albo albo \"cisza\". Na tym tle słyszysz nagranie kursu. Nie łódź się jednak, że w ciągu tygodnia nauczysz się 1450 słówek. Takie wyniki były osiągane na tygodniowych kursach, prowadzonych przez dobrze przygotowanych do prowadzenia zajęć tą metodą lektórów. Zajęcia trwały 7-12 godzin dziennie i oprócz nauki z SITA-device składały się z tradycyjnych zajęć, zwłaszcza testujących.

Ja osiągałem wyniki rzędu 1[tel]słówek dziennie w czasie spacerów po kołobrzeskiej plaży z słuchawkami walkmena na uszach. Przy czym lekcja trwała do wyczerpania akumulatorów.
Nabylem sobie 1 plyte z programem SITA (nie posiadam okularkow) nabylem Kurs Podstawowy. Wsadzilem plytke do kompa wchodze na plytke i zobaczylem same MP3 !! Normalnie myslalem ze tutaj bedzie jakis program czy cos a tutaj sie znajduje 10 lekcji na mp3 i jedna z powtorzeniem. :) No zobaczymy czy sie cokolwiek z tego naucze :) bo jak narazie to jest naprawde bardzo poczatkujacy.
Czy wy wiedzieliscie ze na tych plytach znajduja sie same mp3 ? :)
Pozdrawiam
Ps - zapomnialem dodac hmm ale jak za pomoca takiego kursu mozna poznac pisownie slowek ? Przeciez to niemozliwe hmm troche dziwne ...
Gdzieś Ty tę płytkę kupił? Chyba nie u autoryzowanego dystrybutora? Oryginalne komplety SITA składają się z broszury i sześciu kaset (1 relaksacyjna i 5 kursowych). Byc może są już sprzedawane płyty CD ale audio, nie mp3.

Wszystko wskazuje na to, ze kupiłeś płytę od pirata i zostałeś oszukany. Zajrzyj na http://www.sita.pl
Temat przeniesiony do archwium.