Problem z supermemo

Temat przeniesiony do archwium.
Od wczoraj mam ogromny problem z supermemo. Bardzo wolno chodzi. Nazbieralo mi się dużo powtórek, a chodzi jak żółw. Może ktoś z Was ma podobnie, czy to wina mojego komputera ?
Wyeksportuj proces, odinstaluj, zainstaluj z powrotem, zaimportuj. Jak nie pomoże, to nie zaszkodzi ;). Obawiam się jednak, że może to być wina komputera - u mnie na jednym (nowym) chodzi idealnie, na drugim (starym) niestety bywa, że się wlecze :(. Swoją drogą, czy istnieje możliwość wyłączenia dźwięku w SM? Gdyby pliki dźwiękowe nie ładowały się, chyba działałoby to szybciej... Bejotka, wiesz coś o tym?:)
Nie widzę sensu w wyłączaniu dźwięku w programie wspomagającym naukę języków obcych. Dla mnie nauka języka to przede wszystkim nauka mówienia. Jeśli jednak koniecznie chcesz go wyłączyć, to na czas korzystania z SM wyłącz głośniki. Oczywiście to żart, takie działanie nie przyspieszy działania programu. Jest inny sposób na programowe wyłączenie dźwięku. Wejdź w Options i skasuj ścieżke dostępu Data Access. Ale to, jak wspomniałem, działanie bez sensu.

Jeśli chcesz przyspieszyć działanie SuperMemo skopiuj pliki elements z CD na HDD.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa