kim jest bejotka?

Temat przeniesiony do archwium.
hej zawsze jak pojawia sie jakis jego wpis to jest on szyderczy/przemadrzaly/uszczypliwy( niepotrzebne skreslic) jednak zdaje sie on byc osoba kompetentna... kto to?
a cholera wie:))..ale faktycznie jest ON bardzo zlosliwy..:) i czesto wypowiada sie w sposob jakby wszystkie rozumy pozjadal.Pewnie jest dobry w angielskim i dlatego czuje sie taki wazny..heheheh
bjk z tego co sie zdazylam zorientowac inteligentnym czlowiekiem jest. i wie sporo. i juz za sam ten fakt chyle czola ;) a ze troche zgorzknialy bywa to fakt.. ale ale. o nieobecnych sie nie rozmawia!! zreszta, trzeba uwazac z kim sie zadziera! ;)
pozdrawiam!
bejotkaaaaaa.......wołają Cię !!! :))
ciiichooo... bo go obudzisz....
;)
Witajcie,

nie czuję się ani przemadrzały, ani szyderczy, ani uszczypliwy. Wypowiadam się na tematy, które dobrze znam. Nie lubię, tylko ludzi, którzy bezmyślnie próbują sciągać programy edukacyjne i wierzą, że dzięki takiemu programowi nauczą sie języka łatwo, przyjemnie i bez wysiłku.

A co do \"szyderczy/przemadrzaly/uszczypliwy\", to są tacy wśród ludzi, którzy mnie krytykują.

Dziękuję wszyskim tym, którzy uważaja mnie za osobę kompetentną.
ale nadal jestesmy ciekawi czym sie zajmujesz w zyciu a scislej czy jestes anglista/pracownikiem BC albo cos w tym stylu .???
Eh.. ja jakoś zawsze od bejotki otrzymałem pomoc, przynajmniej zawsze keidy o nią poprosiłem. Widziałem, że wiele osób się z nim \"kłóci\" ale to może ich .. zazdrość?
Facet zna się na rzeczy i można mu zaufać, tego jestem pewien.

Pozdrawiam, Piotr
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe