pytnie o prawo jazdy

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie.Jak to naprawdę jest z tym prawkiem , wyczytałem dzisiaj na stronie Parlamentu Europejskiego , że stare papierowe prawo jazdy trzeba wymienić do 10 lat od wejścia w życie dyrektywy PE tj. od 2005 r. Czyli wynikałoby , że ważne powinno być do 2015r. Może ktoś wie jak to wygląda w praktyce w Anglii , na przykład podczas kontroli policji.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam Leszek
Ja mam stare prawo jazdy i jest ok.
Terri dzięki za odpowiedź . Ale zepytam jeszcze raz dla pewności czy to Twoje stare prawko jest papierowe nie plastikowe .Czy miałeś już jakieś kontrole gdzie pokazywałeś to prawko.Wybieram się w lipcu do UK i chcę mieć pewność że mnie tam nie "powieszą" za ten dokument.Będę jeździł co prawda na wsi ciągnikiem rolniczym , ale nigdy nic nie wiadomo może kiedyś trafię na jakąś POLICE.
Pozdrawiam Leszek
Sorki, moje to jest stare papierkowe (ale to jest ang. prawo jazdy).
Niewiem jak to jest z polskim, (ale chyba wszystkie powinny byc juz plastikowe) wtedy latwo zamienic na ang. plastikowe. Jak juz miales kiedys polskie plastikowe (ktorego teraz niemasz, bo zostalo odebrane) to oni to wynajda.
Musisz uwazac, bo niestety nie wolno poslugiwac sie papierowym prawem, gdy nowe plastikowe zostalo odebrane.