Harry Potter and the Deathly Hallows

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ma ktos anglojezyczna wersje nowego HP? Jesli tak, to bardzo prosze o przeslanie na adres: [email]
Czy chodzi Ci o tę kursującą w sieci nielegalną wersję wykradzioną z komputera jednego z pracowników wydawnictwa Bloomsbury?
Książka oficjalnie ukaże się dopiero 21 lipca, więc jej chyba jeszcze nikt nie ma.
Hej! Mam pytanie.. Wiem, że ogólnoświatowa premiera najnowszego Harry'ego Pottera jest 21 lipca i tak się zastanawiam, czy będzie można normalnie w Polsce w księgarniach językowych kupić tą książkę po angielsku? Czy trzeba było się wcześniej jakoś zapisywać? Jak ktoś coś wie, proszę o odpowiedź :) Dziękuję z góry i pozdrawiam!
Ksiazke beda sprzedawali w Asda w UK za pol ceny. (Cena normalna £17.99)- moze ktos z UK by Ci ja przywiozl.
Hej! W empiku będzie można kupić, ale drogo. W Rzeszowie w księgarni językowej Bookland, za cenę 83zł. Jeszcze trzeba się dopytać. W internetowych księgarniach powyżej 85zł. Będzie w Tesco, ale nie wiem jaka cena. Ja kupiłam na allegro za 69zł plus przesyłka 8 zł. Gościu sprzedał(przedsprzedaż) już 100 egzemplarzy i od nowa wystawił 100. Obicał że wyśle jak najszybciej. To jest najtańsza opcja jaką znalazłam, chyba że masz kogoś w UK.
Link do allegro:
http://allegro.pl/item216860202_harry_potter_and_the_deathly_hallows_adult_okazja_.html
Bardzo dziękuję za informację :) Myślę, że skorzystam z tej opcji zakupu na allegro :) Dzięki za linka! Pozdrawiam serdecznie!
Temat przeniesiony do archwium.