lotnisko stansted

Temat przeniesiony do archwium.
witam, mam pytanie czy daleko jest od lotniska w londynie stansted do centrum, dokladnie do soho? jak dlugo mi zajmie przejazd taksowka?
nawet nie mysl brac taksowki.
tzn jak to jest daleko tak mniej wiecej? wiecej niz godz drogi? musze tam dojechac, kupic cos i wrocic spowrotem na lotnisko, chce byc pewna czy zdaze
Stanstead airport jest blisko Bishop's Storford - jakies 60km od Soho.
czym innym moge sie tam dostac bezposrednio z lotniska?
znalazlam cos
www.londontoolkit.com/travel/stanstead_rail.htm
taxowki £75-90 w jedna strone
dziekuje ci bardzo, problem ze nie znam za bardzo londynu i nie rozmawiam po angielsku
kosztuje 90?? to jeszcze nie tak zle... oczywiscie jesli uda mi sie znalezc autobus to super. co powinno pisac na autobusie ktory jedzie do soho? pewnie nie zatrzymuje sie dokladnie tam. musze pojechac do sklepu abercrombie&fitch, znasz ten sklep?
znajdz dokladnie ulice gdzie sklep sie miesci na A-Z Londynu - (Soho to dzielnica) wtedy jak daleko to bedzie od przystanku autobusowego.
na www ktorej podalam wszystko jest. (Liverpool St Station).
dzieki, jak wroce napisze ci czy zdazylam, ale mam 5 godz. na cala operacje wiec mysle ze mi sie uda. a swoja droga to bardzo fajny sklep,maja swietne koszulki i bluzy, i do tego super atmosfera jedyna w swoim rodzaju.nawet ceny sa przystepne. w londynie jest jedyny w europie, poza londynem jest tylko w ameryce. pozdrawiam, ciao :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Zagranica

 »

Studia językowe