Welcome 2, Welcome 3, Click on 1-3 nagrania

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Chciałbym zapytać czy posiada ktoś nagrania do Welcome 2, Welcome 3, Click on 1-3. Do Welcome 1 udało mi sie znaleźć nagrania na englishtips.org, natomiast do pozostałych pozycji nie mogę nigdzie znaleźć. Jeśli ktoś dysponuje owymi nagraniami to proszę o udostępnienie/podanie linku skąd można ściągnąć.
Pozdrawiam
J&J
Ja mam chyba :) Ale na kasecie ...
Na kasecie tez mam :) Tyle tylko że chciałbym te nagrania na cd :) tak więc jeśli ktoś posiada i mógłby udostępnić to na jakimś serwerze to byłbym bardzo wdzięczny... tzn. głownie chodzi mi teraz o Welcome 2
Hej a jak takie nagrania można znaleźć na tej stronie englishtips.org? Patrzyłam tam ale nie moge sie w tym połapać. Myślisz że można tam znaleźć nagrania również do podręczników Happy House i Happy Street z Oxfordu? Bardzo proszę o pomoc!:)
Nie wiem czy mozna znalezc nagrania do pozycji które wymienilas. Proponuje sie zarejestrowac na tej stronie i szukac. Albo korzystajac z wyszukiwarki albo z lewej strony sa wydawnictwa i klikajac na odpowiednie mozna przegladac pozycje. Proponuje na poczatek zmienic sobie jezyk na tej stronie na ang klikjac na flage w prawym gornym rogu.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Studia językowe