Brytyjczycy nie chcą już imigrantów z Polski

Temat przeniesiony do archwium.
Aż 84 proc. Brytyjczyków chce całkowitego wstrzymania imigracji. Powodem jest 500 tys. miejsc pracy, które stracili Brytyjczycy

Brytyjski rząd po raz pierwszy przyznał, że masowy napływ imigrantów, w tym Polaków, kosztował Brytyjczyków setki tysięcy miejsc pracy. Opublikowany w sobotę raport Biura Statystyk Narodowych wywołał ostrą dyskusję o przyszłości napływowych pracowników. Aż 84 proc. Brytyjczyków opowiada się za całkowitym wstrzymaniem imigracji - informuje dziennik ”Polska”.

Wg raportu już 1 na 8 miejsc pracy na Wyspach zajmuje pracownik, który urodził się w innym kraju. Brytyjczycy, coraz mocniej protestują przeciwko polityce otwarcia na imigrantów z Europy Wschodniej.

Od 2004 r., otwarcia brytyjskiego rynku pracy dla obywateli nowych krajów Unii Europejskiej, Brytyjczycy stracili aż pół miliona miejsc pracy.

W ubiegłym tygodniu komisja gospodarki Izby Lordów opublikowała własne opracowanie wykazujące, że masowa imigracja nie wniosła niczego dobrego do gospodarki. Badania opinii publicznej wykazały, że aż 83 proc. Brytyjczyków uważa, że kraj przeżywa kryzys imigracyjny. Podobnego zdania jest aż 58 proc. imigrantów. 84 proc. obywateli Zjednoczonego Królestwa chce zatrzymania imigracji, a 69 proc. badanych uważa, że imigranci są lepiej traktowani.

Źródło: Polska The Times
Niech calkowicie wstrzymaja imigracje!!!! Po roku beda prosili, zeby tu przyjezdzac. Matoly, Anglikom nie chce sie pracowac, a ci obwiniaja imigrantow o to , ze biora niechciane posady....
masz racje - artur.
Chcialabym tez wiedziec w jaki sposob ktos moze zabronic Polakowi przyjechac do Uk -jak Polak ma takie same prawa byc w UK jak rodowity Anglik (Brytyjczyk).
Zawsze moga wystapic z EU...
Dlatego ja bede staral sie o obywatelstwo. Swoja droga nadal mozna miec w Polsce podwojne?
>Swoja droga nadal mozna
>miec w Polsce podwojne?

chyba na odwrot

Czy nadal nie mozna miec w Polsce podwojnego obywatelstwa?
To jak jest? Mozna, czy nie?
Pewnie, ze nie mozna!

Jedyna zmaine o jakiej mozna cos naoisac to to, ze zniesli podwojne, ale opodatkowanie (i cofaja o piec lat wszystkie procesury, co sie wiaze ze zwrotem nadplaconego podatku, :D)
engee30-
Tylko w Polsce - ustawa mozeobowiazywac wstecz.
Nie slyszalam, zeby w innym kraju na swiecie to robili, no ale coz, tu mowimy o Polsce - gdzie wszytko jest mozliwe.
artur-
moze jakies nowe przepisy wniesli - (ktore tez pojda wstecz) ale chyba mozna miec podwojne obywatelstwo.
Dla mnie obecna Polska to taka sobie gruszka na wierzbie - twor dziwactw na tle innych krajow. Choc nie ukrywam, ze Anglia jest rowniez pod wieloma wzgledami dziwna :|
>twor dziwactw na tle innych krajow.
Moze najlepiej tutaj pasuje cos takiego:
"Lions lead by donkeys".
No i właśnie dlatego że jest dziwna zrezygnowałem z kariery na zachodzie aby Polkę zmienić na lepsze
tylko mi nie mow, ze jestes jakims politykiem :!
Nie jestem politykiem bo oni są nie udolni
>No i właśnie dlatego że jest dziwna zrezygnowałem z kariery na zachodzie aby Polkę zmienić na lepsze


Jeszcze tylko kilka milionow takich jak ty i bedziemy mieli nowa Polske, ale do tego czasu.... no wlasnie, co?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie