Drobna Pomoc w sprawie Wizzair

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. Mam problem, bo jak mój wujek rezerwował mi bilet to niescący się pomylił i napisał źle moje nazwisko bo na końcu miała być litera i a jest a. I chciałbmy się was spytać czy to jest problem czy bez problemy i nic sie nie stało. Jeszcze jedno. Czy jest to dobry Samolot. Bede bardzo wdzięczny za wasze odpowiedzi. Pozdro.:)
1. Musisz sprawdzic w Wizzair - mysle, ze bedziesz musial zmieniac nazwisko na bilecie, za ktore trzeba zaplacic.
2. dobry samolot? - jak dolecisz na miejsce, to jest dobry.
samoloty wizzair często spadają z rozkładu z powodu awarii; nie słyszałam jednak, żeby któryś fizycznie spadł.
Zmiana nazwiska na bilecie kosztuje ok 30 euro (z tego co pamiętam)
to jeszcze raz ja. bo zamiast napisać maciej moszonski to mam napisane maciej moszonska i to rzeczywiscie trzeba zmieniac nazwisko? . i powiedzcie jeszcze bo biletów nie trzeba mieć przy sobie bo dawa sie paszport lub dowód osobisty?bede wdzieczny za te dwa odpowiedzi. czesc!:)
- pytanie o literkę to pytanie do wizzaira - na stronie mają nr infolinii
- dowód lub paszport, nie gra roli
Napiszcie mi tylko czy trzeba zmieniać te nazwisko czy nie.
tak trudno zadzwonic na infolinie?
a moge im napisać e mail??
Najlepiej nic nie rob... nie polecisz nigdzie, proste :)
>>>Najlepiej nic nie rob
Ja mysle, ze to sa skutki bezstresujacego wychowania mlodziezy - mama i tata zawsze takie rzeczy robili, a teraz jak trzeba do kogos zadzwonic to jest kleska - no bo co sie mowi, jak sie do nich ma czlowiek odezwac?.
>a moge im napisać e mail??

najlepiej wyslij pocztą (tradycyjna)
czyli jaką?

napisz mi tutaj na tym forum ten e mail do nich. bede wdzieczny. Cześć!
niestety ale trzeba zmienic nazwisko inaczej cie nie wpuszcza najlepiej poprostu tam zadzwon i powiedz ze nastapiła pomyłka i to wszystko za zmiane nazwiska płaci sie chyba 50 zł.Samoloty spoko siądz z przodu samolotu.Pozdrawiam M130K
dzieki ale juz zmienilem nazwisko:)
I nic nie placilem
Ja znowu mam problem z imieniem. Podczas tworzenia konta w wizzair'e od niechcenia napisałem swoje krótkie imię Mirek. I teraz przy rezerwacji mam napisane Mirek zaś w paszporcie Mirosław. Czy na lotnisku mogą widzieć w tym problem???
Niewiem czy jeszcze jest to aktualne Mirku ;d ale lepiej jak zmienisz na Mirosław bo jak bedzie jakas babka która wstała lewą nogą to możesz nie poleciec.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie