pomoc. WIZZAIR!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. to prawda że 6 sierpnia samolotem lini wizzair zamiast wylot z pyrzowic o 10:15 to bedzie o 14:00???
A gdy zadzwoniles do nich upewnic sie, to co oni powiedzieli?
Czy oczekujesz, ze ktos z nas do nich zadzwoni w twoim imieniu?
nienienie. to idzie znaleść w internecie o której wylot tylko nie wiem gdzie
czlowieku ile z toba zachodu pisze wszystko na stronie loty sie poprostu zminily zdaza sie tak i nie rob paniki
Człowieku ja nie robie paniki
naprawde nie potrafisz zrobic tak glupiej rzeczy jak wejsc na strone wizzaira i sobie sprawdzic naprawde to zadna filozofia prosta rzecz a nie wszystkimi sie wyreczasz.
Drogi kolego! Już sobie poradziłem z tym bez waszej pomocy
maciek: czegos tu nie kminię - to jest forum jezyka angielskiego, a nie wizzair.
>>>Drogi kolego!
W ten sposob nie odzywamy sie do innych osob tutaj na forum.
Co jak co, ale ty terri nie powinnas sie tak obrazac o tak blahe okreslenie. Sama co chwila etykietujesz ludzi leniami - nie zebym mial cos przeciw - i innymi niemilymi okresleniami, a tu nagle taki przyplyw wrazliwosci? ;-)
to sa 2 rozne rzeczy.
Obrazac kogos jest jedna, a byc leniem jest druga - wg mnie roznica jest ewidentna.
ja tutaj nikogo nie obrazam!!!!!!! terri wejdż sobie w wyszukiwarke i sobie wpisz "wizzair" i zobaczysz czy nic o tym nie ma. i nie mow na mnie ze ja tutaj uzywam zlych slow jak ty sam nazwalas mnie leniem. i ja chcialem tylko tego zeby ktos mi powiedzial gdzie mozna znalesc rozklad lotow bo jak juz sam mowilel nie znam sie na jakis rezerwacjach tylko na technicznych sprawach.
>>>terri wejdż sobie w wyszukiwarke i sobie wpisz "wizzair" i zobaczysz czy nic o tym nie ma...
.....weszlam na Wizzair i w ciagu 1 minuty dowiedzialam sie, ze 3,4,6,8mego Sierpnia loty sa o 14tej, a 5,7mego Sierpnia loty sa o 10.15
zapomnialam Lot no W6 141
>>> nie mow na mnie ze ja tutaj uzywam zlych slow jak ty sam nazwalas mnie leniem.
...Prosze napisac mi w ktorym moim poscie tak Ciebie nazwalam...
droga terri. Dziękuje ci bardzo za tą wiadomość lecz jak sama prosiłaś mam ci napisać w którym poscie nazwałaś mnie leniem. otóz w tym:

terri 6 Lip 2008, 11:39 odpowiedz
to sa 2 rozne rzeczy.
Obrazac kogos jest jedna, a byc LENIEM jest druga - wg mnie roznica jest ewidentna.
zaznaczyłem ci duzumi literami zebys wiedziala i co ty na to powiesz?
Macku-
>Obrazac kogos jest jedna, a byc LENIEM jest druga..
Nie widze, gdzie w tym wlasnie wyrazilam swoja wole, ze mysle, ze piszacy Maciek tez jest leniem.
A to, ze jeszcze nie jestes na odpowiednym stopniu by obslugiwac 'google' i wpisac' wizzair' i wtedy poszukac na stronie o co Ci chodzi, (dziwie sie, bo mysle, ze jestes mlodym, inteligentnym mezczyzna, ale jednak...) ale jak ja Ci zwroce uwage na to, to jestes obrazony...
Ciekawe z czego? czy moze przypadkowo z tego, ze ktos Ci zwrocil uwage na to, ze nie jestes az tak zdolny w obslugiwaniu wynalazkow 21szego wieku jak myslisz?
Ja umiem obsługiwać google i nie mów że nazwałeś mnie leniem niescący!!!!
>>>Ja umiem obsługiwać google
Tak, rzeczywiscie.
Nie kpij sobie ze mnie terri bo jak ja zacznie sie z czebie kpic to popoamietasz
Terri - możesz zastosować moją zasadę życiową, mianowicie: byle kto mnie nie obrazi :-)
Maciek - Miej litość.
>>Nie kpij sobie ze
Widze, ze 'ironia', to jest slowo, jeszcze nie znane w Polsce.
Nie kpie (jak mowisz) moze troche zartuje niekiedy, ale widac, jak jestes uczulony na kazde slowo. Niestety, w zyciu spotkasz ludzi, ktorzy beda sie gorzej do Ciebie odzywali, a Ty wtedy bedziesz musial trzymac jezyk za zebami i po prostu milczec. Popracuj tak 10, 20, 30 lat i wtedy przyjdz tu na forum i powiedz mi, czy niekiedy nie mialam racji.
Ty mnie tutaj nie pouczaj cwaniaczku.
Terri, drop it. This bloke didn't even get it that you are a woman and still address you as a male.... ;-)
>Terri, drop it. This bloke didn't even get it that you are a woman
>and still address you as a male.... ;-)

Ostatni wpis był chyba do mnie, a nie do Terri :-) Ale na jedno wychodzi, bo ja również jestem kobietą, czego Szanowny Awanturnik nie zauważył :-)
Te te koba to nie było do ciebie tylko do terri i nienazywaj mnie tutaj awanturnikiem
Dobrze, ja nie będę nazywała Ciebie TUTAJ awanturnikiem, a Ty wzamian pisz zaimki osobowe wielką literą :-)
Ja tutaj pisze szybko i nie zwracam uwagi na błedy!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia