Angielskie napisy do filmów

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Zakładałem już tutaj ten wątek lecz nie dostałem konkretnej odpowiedzi. Chciałbym się dowiedziec, na jakiej konkretnie stronie są napisy do seriali typu Lost czy Heroes. Podobno oglądając filmy z napisami angielskimi można nauczyć się wilu słówek i zwrotów, dlatego tak mi na tym zależy.
p.s. A jeśli ktoś by miał już takie napisy, to proszę o kontakt za mną na nr [gg]
Napisy to po angielsku subtitles, gdy wrzucisz to słowo do wyszukiwarki na pewno szybko odnajdziesz potrzebne Ci napisy
najlepiej bedzie jesli sciagniesz sobie program napi-projekt a potem poprzez ten program mozesz sobie ile chcesz sciagac napisow
pozdr
napi-projekt nie ma napisów do LOST po angielsku.....a mi są potrzebne angielskie.... znalazłem taką jedną fajną stronkę z napisami ale coś te napsiy są w formacie złym, bo nie chce odtwarzać... źle dopasowany chyba ja się na tym nie znam
Nazwa pliku .txt musi byc taka sama jak filmu. Sparawdz to. Jak masz np Matrix_Revolutions.avi to nie mozesz miec Matrix Revolutions.txt tyko z tym podkreslnikiem czy jak to tam zwa...
underscore ;-)

spróbuj odtwarzać filmy i włączać do nich napisy za pomocą SubEdit-Player - obsluguje sporo rozszerzeń (ew. Media Player Classic jeśli i to by nie podziałało)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie