konferencja Ucze po ludzku

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!
W imieniu firmy szkoleniowej E-Dos i jej partnera, Fundacji Szkoła Niezwykła, chciałam Was bardzo serdecznie zaprosić na konferencję "Uczę po ludzku," która odbędzie się 17 października w Warszawie, a 18 w Krakowie. Choć opracowana przez trenerów znanych głównie anglistom, jest tak naprawdę adresowana do wszystkich nauczycieli i będzie prowadzona w języku polskim. Dlatego proszę o "podanie dalej" informacji o tym wydarzeniu. Jestem pewna, że każdy nauczyciel znajdzie tam coś dla siebie.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie:
http://www.e-dos.org/uczepoludzku/

Mimo iż konferencja jest płatna, usilnie namawiam do udziału, gdyż mam przyjemność znać osoby ją organizujące (m.in. pana Grzegorza Śpiewaka, fantastycznego teoretyka i praktyka przyjaznej i skutecznej metodyki nauczania) i podpisuję się obiema rękami pod ideałami przyświecającemu temu wydarzeniu. Każdy z nas chyba wyniósł różne nieprzyjemne doświadczenia ze szkoły, gdy zapominano po co i dla kogo się uczymy. A że zdarza się to nadal, może warto zastanowić się jak umożliwić skuteczną i przyjemną współpracę nauczycieli i uczniów (tak tak - współpracę!). Dlatego udział w konferencji będzie inwestycją na przyszłość - więc może uda się przekonać dyrekcję, by udzieliła zespołowi nauczycielskiemu jakiegoś dofinansowania? To niebywała szansa, aby nasze szkoły stały się ambasadorami idei Uczę po ludzku!

Pozdrawiam serdecznie,
Zuza, wolontariuszka Fundacji Szkoła Niezwykła i E-Dos

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa