klucz do książki CAE Gold Longmana - wielka prośba

Temat przeniesiony do archwium.
hej
musze opisac krótko moj problem
kupilam ksiazke CAE Gold Longmana do samodzielnej nauki bo kiepsko stoje z kasa i nie stac mnie na kurs, problem w tym ze kupilam wersje bez klucza i ciezko mi idzie bo nie mam jak sprawdzic odpowiedzi.
Czy ktoś posiada moze klucz ktory mogłby sprzedać albo zeskanować i wyslać mi na maila?
oczywiscie zaplace:)
baardzo prosze o pomoc
http://englishtips.org/index.php?newsid=115[tel]

Czy to o tą książkę chodzi?
Jeżeli tak, to wystarczy, że zarejestrujesz się na tej stronie i ściągniesz co trzeba (odp są podobno w Teacher's Booku)
ponawiam prosbe bo sciagnelam ten klucz ale niestety jest do poprzedniej wersji ksiazki:(
Cześć,
tak może nie na temat , bo niestety tego klucza nie mam, ale mam dobrą radę - przejrzyj englishtips.org i ściągnij CAE Testbuilder, a jeśli masz czas i ochotę to też książki Cambridge z testami z poprzednich lat, postaraj się zrobić wszystkie te testy i generalnie wszystkie jakie znajdziesz, pamiętaj o "speakingach" - obok każdego zdjęcia wypisz słówka i zwroty, które do nich "pasują", potem w pkt. przygotuj to co możesz powiedzieć. Jeśli dojdziesz do wyniku powyżej 80% ( przy testach robionych w domu, dokładnie w czasie takim jak na egzaminie) to następne testy staraj się robić np. w połowie dozwolonego czasu. Pisz wszystkie "writingi" tak jak na egzaminie, nawet jeśli nie ma ich kto poprawić. Jeśli trafisz na jakiś bardzo ciekawy przykładowy "writing" to przepisz go w całości, myśląc o każdym zdaniu, które piszesz, analizując je. Wiem, dużo pracy, ale mnie też nie było stać na kurs. Przygotowywałam się sama jak wyżej, nagrywałam swoje wypowiedzi i poprawiałam do upadłego, zdałam w zeszłym roku na A - więc można. Pozdrawiam.
wow, gratuluje wytrwałości. Lubie czytać takie historie bo motywują mnie:) A test builder sie ściaga;) Wielkie dzięki.